Znamení, která se s nikým nedělí. Nejdůležitější je pro ně vlastní pohodlí a úspěch

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
sobec

Zdroj: Profimedia

Někteří lidé by se pro jiné rozkrájeli. To ale není případ těchto jedinců, kteří jsou podle zvěrokruhu těmi největšími sobci světa. Lidé narození ve třech konkrétních znameních jsou podle astrologů předurčeni k tomu, aby mysleli vždy jen na sebe a o nic se s nikým nepodělili.

Mít je za přátele je velmi těžké. A rodinné soužití s nimi se dá jenom těžko představit. Od ostatních by si neustále něco brali, využívali je a chtěli cizí pomoc, na oplátku ale nedokáží nabídnout nic než sobecký úšklebek a odmítnutí. Pokud máte někoho takového ve svém okolí, dobře víte, o kom je řeč.

Beran, Lev a Panna jsou znamení, která myslí pouze na sebe. Nejdůležitější je pro ně jejich vlastní pohodlí a úspěch. O to, jak se cítí ostatní, se nikdy nezajímají. Přitom ale chtějí mít kamarády a chtějí být oblíbení. Neuvědomují si ale, že to jednoduše nejde dohromady.

Tvrdohlavý Beran vidí soutěž ve všem kolem sebe

Berani jsou nejen tvrdohlavé, ale především velmi soutěživé znamení. Chtějí být ve všem nejlepší. Kdykoli se někdo věnuje stejné věci jako oni, považují ho za soupeře. A vzhledem k tomu, že oni zkrátka nemohou prohrát, musí eliminovat veškeré své emoce, které by jim v tom bránily.

Chtějí být nejbohatší, peníze tak půjčovat nebudou. Chtějí mít všechno nejhezčí, dobré rady od nich proto nečekejte. A čas s jejich partnerem rozhodně večer u sklenky vína trávit nebudete, protože ho chtějí jenom pro sebe. O nic se nedělí a každý je pro ně nepřítel.

Sebestředný Lev vnímá jen sám sebe

Lvi chtějí být středem pozornosti. Svým humorem se snaží na sebe upozornit, neustále se něčím vychloubají a snaží se být úplně u všeho. Jenomže myslí jen na sebe, a často jim tak nedojde, že by se mohli vůči někomu zachovat třeba i hezky. Nenapadne je, že i milým činem by k sobě přilákali přátele.

Lev má za to, že jedině sobeckým jednáním a vystupováním, do kterého mu nikdo nebude mluvit, si získá u skupiny lidí respekt a obdiv. Když po něm něco chcete, jenom se vám arogantně vysměje, protože věří tomu, že tím si získá na svou stranu všechny ostatní.

Panny podle svého mínění nemají konkurenci

Panny jsou neskutečně pyšní lidé, kteří chtějí mít všechno dokonalé a považují sebe, své okolí i domácnost za to nejlepší, co se na světě dá najít. Jsou to perfekcionisté, kteří mají za to, že jsou nejinteligentnějšími lidmi na planetě a že pomoc od ostatních by je jenom táhla k zemi.

Panny nemají tendenci pomáhat jiným. Kamarády chtějí jen na to, aby se jim mohly chlubit svou dokonalostí. Když je to omrzí, najdou si jiné. Jsou to sobci, kteří o všem mluví, ale nikdy se o nic nerozdělí a nepomohli by příteli v nouzi za žádných okolností.

Zdroj: msn.com, elitedaily.com, yourtango.com

Autor: Shani Maiová

Související články