Znamení zvěrokruhu, která si užívají vyhrocené situace. Jsou to tak trochu hysterky

od Markéta Krejčí
   < 1 minuta čtení
par hadka

Zdroj: Shutterstock

Znáte někoho, kdo se přímo vyžívá v dramatech? Někoho, kdo ze sebemenšího problému udělá pomalu světovou katastrofu a je schopen se kvůli tomu do krve pohádat? V angličtině se tito lidé označují jako „drama queen“, tedy „královny dramatu“ či zkrátka „hysterky“. Astrologové sestavili seznam znamení, která k tomuto chování tíhnou. Na koho si tedy dát pozor?

Pokud ve svém životě nemáte rádi dramatické situace, s největší pravděpodobností byste se měli vyhnout lidem ve znamení Lva.

Toto znamení je rádo středem pozornosti, a to i během konfrontací. Ty je schopno přetvořit v dramatické představení, v němž si rádo střihne hlavní roli.

Ryby se nechají strhnout

Druhým znamením, které je náchylné k přehnaným reakcím, jsou celkem překvapivě Ryby. Toto znamení je sice obecně charakterizováno jako jemné a klidné, nikoliv však když jde o dramatické situace.

Ryby totiž mají tendence „nechat se strhnout“ a jednat pak velmi emotivně. Tato jejich vlastnost může mít ale i pozitivní charakter, nikdo nedokáže tak dobře soucítit jako právě lidé narození ve znamení Ryb.

Blíženci se rádi dívají

Vyhrocené situace mají rádi také Blíženci. Někteří astrologové je označují jako „královny dramat v zastoupení.“

To znamená, že se neradi osobně dramatu účastní, rádi ho ale pozorují, či ho dokonce vyvolávají nebo situaci záměrně ještě více vyhrocují.

„Hysterčit“ umějí také Štíři a Raci

Zvláštní postavení v dramatických situacích mají Štíři. V jejich znamení se totiž ukrývá spousta energie, která je ale většinou schovaná hluboko pod povrchem. Když ale vybuchne, drama je na světě.

Za lidi se sklonem k přehnaným reakcím a lehké hysterii můžeme označit také Raky. Zde ovšem nejde o to, že by si v dramatickém chování libovali, ale bezděčně k němu sklouzávají, když se snaží chránit někoho sobě blízkého.

Zdroj: Bestlifeonline.com, Horoskopy.cz

Autor: Karolína Ševcová

Související články