Která znamení jsou nejchytřejší? Tihle jedinci byli podle astrologů obdařeni vysokou inteligencí

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
chytry muz

Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé musí nad věcmi dlouho přemýšlet, jiným to jde samo od sebe. Zatímco někdo se musí věci složitě učit, jiný v nich vidí logiku, dokáže si dát dvě a dvě dohromady a snadno se vypořádá s každým náročným problémem. Je to sice nespravedlivé, podle astrologů byli ale někteří lidé obdařeni vyšší inteligencí než jiní.

Samozřejmě je to i o tréninku. Chytří lidé vědí, že pokud nebudou svou inteligenci a paměť cvičit, přijde na zmar. Na druhou stranu pokud někomu zkrátka do vínku nebylo dáno, tak se s některými problémy nevypořádá a bude muset požádat o pomoc chytřejšího kamaráda.

Která znamení jsou tedy těmi nejchytřejšími? Podle horoskopu na webu The New York Post jsou to Býk, Beran a Blíženci. Někteří jsou možná překvapeni, jiné odpověď nijak nezaskočila. Pokud mezi znameními nejste vy sami, minimálně budete vždy vědět, koho poprosit o pomoc s neřešitelným problémem.

Beran se nebojí neúspěchu

Risk je zisk. Ti, kdo neriskují, nic nemohou získat. Tím se řídí Beran a v tom vlastně také spočívá jeho chytrost. Někdy sice neuspěje, ale dokáže se z každého svého zklamání poučit a příště jít na věc úplně z jiného úhlu. A ve výsledku dosáhne tímto tvrdým tréninkem výsledků, které požadoval.

Tvrdohlavý Beran jde neustále za svým. Když se mu nezadaří jednou, rozhodně se nevzdá a pokračuje, dokud neuspěje. Pro mnohé je tato jeho vlastnost bláznovstvím, na druhou stranu mu nakonec přinese ovoce a kdekdo mu může jenom závidět.

Býk si libuje v rozkoši, nebojí se proto dělat věci jinak

Býkům vládne Venuše, planeta lásky, krásy a rozkoše. To znamená, že si tito jedinci rádi užívají život. Býkova největší výhoda je, že nepotřebuje jít s davem. To, že něco ostatní dělají jednou metodou, neznamená, že je to správně.

Býk má vlastní způsoby na úspěch. A i když jsou někdy pofidérní, ve výsledku přinesou úspěchy. Ani tak ale lidé jeho cestu neuznávají a raději se trmácejí po strmých a klikatých štrekách. Inteligentní Býk si tak může užívat svého vysněného života a ostatním se jenom smát.

Blíženci se nebojí komunikace s jinými

Blíženci jsou znamení dvou. Tito lidé proto dobře vědí, že nikdy nic nemohou dokázat pouze sami. Sice se spoléhají i na vlastní síly, nebojí se ale říci si o pomoc od jiných. Sbírají rady a zkušenosti těch, kteří jsou v dané věci dobří. Proto vždy dojdou do cíle.

Blíženci se nestydí za to, že se jim něco nepodařilo. Řeknou si o radu starším a zkušeným, chápou, že nemohou umět všechno. Pokud potřebují udělat něco, na co nemají, nechají si pomoci. Jsou natolik inteligentní, aby se zbytečně nezabývali tím, na co sami nemají.

Zdroj: nypost.cz

Autor: Shani Maiová

Související články