Na pohled nudná znamení, která se díky alkoholu v krvi stanou hvězdami večera

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
alkohol party

Zdroj: Shutterstock

Každá dobrá historka začíná u alkoholu. Tedy alespoň řada lidí tvrdí, že tomu tak je. A v některých případech je to podle astrologů skutečnost. Někteří lidé jsou totiž za normálních okolností nudní, kvůli jejich smyslu pro zábavu na velkých party je ale ostatní milují.

Dokud se nenapijí, Kozorohové, Panny a Ryby jsou obvykle nudnými, spíše upnutými lidmi, kteří mají své zájmy, ale ostatní kolem nich zrovna neskáčou nadšením z toho, co právě na odpoledne jejich kamarád vymyslel. Pokud se chcete s těmito osobami bavit, existuje jediná cesta: opít je.

Pak se najednou všechno mění. Z Kozorohů se stávají dobrodruzi, Panny se mění na geniální vypravěče a Ryby se pouští bez jakéhokoli přemýšlení do všech šíleností. Z nudných osob jsou ti, kteří sice budou možná ráno s kocovinou litovat, ale se kterými rozhodně večer stál za to.

Kozoroh najednou plánuje a nebojí se odvázat

Kozorohové jsou běžně spíše zalezlí doma, do společnosti moc nechodí, když je ale přemluvíte a pozvete je na party, začnou pít, aby si nepřipadali jako vyvrhelové. Jelikož Kozoroh není na alkohol zvyklý, velmi rychle mu podlehne. Už po třetím panáku nebude tušit, co říká.

Jeho náhlá změna osobnosti vás ale překvapí. Kozoroh najednou začne slibovat, co všechno v budoucnu podnikne, bude se přeceňovat a všechny kolem sebe bavit tím, že to myslí vážně. Pokud si ráno vzpomene, co všechno ostatním navyprávěl, nebude se asi divit, že byl středem pozornosti.

Panny promluví o minulosti i budoucnosti

Panny se normálně drží dost při zdi, nemluví o svém osobním životě, jsou spíše stydlivé a svěří se jenom těm nejlepším kamarádům. Jakmile se ale napijí, mají tendence se svěřovat. A to ne s depresivními myšlenkami, ale naopak s vtipnými historkami z minulosti, s trapasy a legračními příhodami.

Možná pak po vystřízlivění dojde těmhle lidem, co všechno na sebe napráskali, alespoň ale pobaví davy lidí. Problém je jen v tom, že pokud jim dojdou historky o jejich osobě, začnou občas prozrazovat tajemství i na ostatní. A tím sice někoho pobaví, jiné ale mohou pěkně naštvat.

Ryby neznají hranice

Za běžných okolností tiché Ryby potřebují sice poměrně dost alkoholu k tomu, aby s nimi byla nějaká ta legrace, když jim ho ale poskytnete, nudit se rozhodně nebudete. Právě mezi těmito osobami se totiž objevují ti, kteří tančí nazí na stole, v rámci sázky se líbají s cizími lidmi a nebojí se žádné šílenosti.

Ráno mají pak jejich činy následky. Po takové party se pak Ryby na nějaký čas opět uzavřou před světem, stydí se, a kdykoli jim někdo večer připomene, odmítají se o něm bavit. Na druhou stranu jsou ale nepoučitelné a alkoholu se rozhodně nevzdají ani při další příležitosti.

Zdroj: Stylecaster, Refinery29

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články