Horoskop: Tahle znamení jsou přeborníky na černý humor. Občas neznají hranice

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
cerny humor

Zdroj: Shutterstock

Mnoho lidí tvrdí, že humor prodlužuje život. Se smíchem se prý dá řešit úplně všechno. Jenomže ne vždy jsou vtipy úplně vhodné. Někteří lidé mají tendenci vyprávět vtipy neustále, vymýšlí humorné poznámky na každou situaci. Občas je ale dobré vědět, kdy už člověk překračuje hranice.

Někteří jedinci se za každou cenu snaží být vtipní. Jejich smysl pro humor je ale občas až přehnaně černý a celé řady lidí se může dotknout. Vydržet s někým takovým v jedné místnosti je problém, občas totiž nevíte, jestli má tak černé myšlenky, nebo si jenom dělá legraci.

Štíři, Váhy a Lvi mají tendenci vyprávět vtipy i tehdy, když se to nehodí, žertují o situacích, o kterých se nežertuje. Někdy jsou považováni za bezcitné. Leckdy má ale jejich humor ve skutečnosti řadu důvodů, které jsou pro společnost pouze těžko čitelné.

Štíři jsou nejnásilnějším znamením zvěrokruhu

Podle horoskopu mají Štíři největší předpoklady k tomu zahrávat si se zákonem. Jsou necitliví, moc věcí jim nedělá těžkou hlavu a dovedou brát s nadhledem i situace, při kterých se ostatní utápí v depresích. Právě proto jim nedělá problémy vtipkovat i o věcech, které jsou pro jiné v tomto ohledu nepřijatelné.

Někdy to Štír přežene. Nejhorší podle všeho ale je, že často ani nedokáže pochopit, co se ostatních dotklo. Tihle lidé jednoduše nevidí emoce tam, kde ostatní ano. A proto si ani neuvědomí, že by se někdy mohli omluvit, protože svým černým humorem mohou ranit.

Váhy hledají únik z reality

Váhy se snaží udělat si legraci ze všeho, protože jsou přesně toho názoru, že s humorem jde všechno líp. V mnoha ohledech jim to vychází. Rozesmějí pár jedinců, společnost chvíli myslí na něco hezkého. Problém ale je, že to nefunguje dlouhodobě a někdy to také Váhy přeženou.

Na rozdíl od Štíra si tihle lidé dobře uvědomí, když udělají chybu. Jenže jakmile něco řeknou, jenom těžko se to bere zpátky. A i když jim dojde, že to, co řekli, bylo přehnané, ve výsledku tím situaci jenom zhoršili, ačkoli chtěli pomoci. Přesto budou příště opět zkoušet řešit jakoukoli situaci humorem.

Lev udělá pro popularitu cokoli

I když je humor černý, a někdy dokonce až hloupý, vždycky se najde někdo, kdo se mu zasměje. A Lvi to dobře vědí. Proto ve společnosti neváhají použít i ten nejčernější a nejdrsnější humor. Vždycky se totiž najde někdo, kdo na to skočí a bude je obdivovat. A to jim stačí.

Ačkoli si třeba udělají u pár přátel vroubek, ti brzy zapomenou na jejich chybu. Zato několik jedinců, kteří se jejich vtipu zasmáli, si bude vtipný komentář pamatovat ještě dlouho. Lev tak vlastně ani nemusí svůj vtip považovat za vtipný, důležité je, že se mu zasměje alespoň jeden z jeho přátel.

Zdroj: Yourtango, Times of India

Autor: Shani Maiová

Související články