Znamení, která udělají pro dosažení svých cílů cokoli. Je lepší se jim nestavět do cesty

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
hadka

Zdroj: Shutterstock

Cílevědomost je považována obvykle za pozitivní vlastnost. Někteří lidé jsou ale pro dosažení svého cíle schopni udělat úplně cokoli, a to včetně odstřižení se od rodiny a přátel a porušení zákonů. A potom už to tak kladný charakterový rys není.

Některá znamení mají podle astrologů předpoklady k tomu, aby se o naplnění svých cílů snažila za každou cenu. Někdy je to tím, že těmto lidem bylo odmalička vštěpováno do hlavy, aby si šli za svým. Jindy si jednoduše potřebují dokázat, že na to mají. Někdy jde ale čistě o zisk.

Lidé, kteří se nevzdávají a nic jim nerozmluvíte, mohou být ale nebezpeční a není radno si s nimi zahrávat. Pokud se do něčeho pustí a vy se jim to pokusíte překazit, i když třeba bude váš úmysl dobrý, nakonec to pro vás dopadne zle. Těmhle třem znamením se proto raději kliďte z cesty.

Tvrdohlavý Beran

Beran na tomto seznamu znamení nejspíš nikoho nepřekvapí. Tito jedinci jsou tvrdohlaví a jen tak je nepřemluvíte ke změně názorů. Pokud si ale budou zahrávat se zákonem nebo dělat něco společensky nepřijatelného, samo sebou se je pokusíte zastavit.

V takovém případě si ale uděláte nepřítele na celý život. Beran je schopný se i s nejlepším kamarádem pohádat doslova do krve, nemá problém kolem sebe kopat a rozdávat rány, aby nakonec docílil svého. Je lepší ho nechat být, nepřiklánět se na jeho stranu, ale ani se mu nestavět do jeho plánů.

Chamtivý Kozoroh

Kozorohové jsou považováni za celkem milé znamení, mají ale jednu negativní vlastnost, kterou je chamtivost. Jakmile v něčem vidí možnost zisku, jdou za tím. A pokud mají pocit, že je v tomto ohledu někdo ohrožuje, nebojí se použít jakékoli prostředky, aby se ho zbavili.

Kozorohové často překračují hranice zákona. Nejprve mírně, dělají drobné kroky, které podle jejich názoru nikomu neuškodí, nakonec ale mohou spadnout kvůli své touze po majetku i mezi kriminálníky. Nemáte je ale prakticky jak zastavit. Když se o to pokusíte, možná se to celé ještě otočí proti vám.

Agresivní Váhy

Váhy jsou milé, spravedlivé, hodné, ve všech ohledech dokonalé. Dokud je nepoznáte velmi zblízka. Pokud se jim něco nelíbí, stávají se agresivními lidmi, kteří se hádají se všemi kolem sebe, hází s věcmi, a čím víc něco nemohou mít, tím víc po tom touží.

Pokud se pokusíte Vahám něco odepřít, nikdy vám to nezapomenou. Milý přítel, do kterého byste to nikdy neřekli, najednou bude ječet, možná se uchýlí i k násilí, a udělá cokoli proto, aby vás přesvědčil o své pravdě. Naštvat takového člověka si opravdu nepřejete, a proto je lepší nechat ho na pokoji, dokud sám nepřijde na to, co je pravda.

Zdroj: purewow.com, bustle.com

Autor: Shani Maiová

Související články