Magické dimenze NA LISTOPAD

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení

Tyto karty vám dají nahlédnout pod různé opony vlastní duše. Rozhodně se s nikým nemazlí, ač musím říci, že pár mazlivých výkladů z nich také padlo… ale přesto celkový pocit z nich byl o velké hloubce, pravdě a prozření často na místech, která sami před sebou skrýváme. Autorka obrázků rozhodně pracovala v hlubokém pohroužení do své umělecké múzy.

Otestujeme si je pro listopadový obecný výklad, co vy na to?

Půl listopadu je za námi, takže už můžeme trošku bilancovat.

Otázka zní: Jaký bude podle nich listopad, co v nás nejvíce vytahá  na světlo světa?

LISTOPAD

„Svatyně“

Svatyně v sobě nese vibrace posvátných barev archanděla Rafaela a opětovného vyladění těla, mysli a ducha do jejich pravého božského stavu čistoty, celistvosti a světla. Poznejte, kdy je správný čas složit zbraně a uvolnit cestu novému; znovuobjevené frekvence pročistí a přeformátují překonané vzorce a systémy a vše překryjí utišujícím balzámem Božské svatyně. Přivolejte na pomoc samoléčivou sílu ze svého nitra.

Věštecký výklad:

Tato situace spouští léčení ve všech směrech, včetně ran z minulosti. Vítězství ovšem dosáhnete nikoli na bitevním poli, nýbrž tím, že se odevzdáte Boží vůli. Mějte víru v sebe i v božskou moudrost, jejíž plán zahrnuje vše, včetně vašeho růstu a léčení. Pokud potřebujete čas na odpočinek, dopřejte si jej. Povolejte anděly, aby vám pomáhali v průběhu uzdravování. Dejte průchod svým léčivým schopnostem.

Spřízněné krystaly: olivín, chryzokol

Spřízněný esenciální olej: máta (to jsou ještě doplňující informace v knížce, takže si můžete krystaly nebo oleje použít a podpořit tak energii karty)

IMG 20191102 092015

IMG 20191102 092015

IMG 20191102 091757

IMG 20191102 091757

A JAK SI VÝKLAD VYLOŽIT?

Listopad je částečně ještě ve znamení Štíra a ty bolestivé procesy, minulé rány, se samovolně otvírají každý rok. V tomto karta padla do černého. A možná do toho nejčernějšího. Rány z minulosti se ale mají léčit, mají se nám otvírat i způsoby, jakými si pomoci, jakými se uzdravit, ale pouze tak, když věci budeme řešit v míru, odevzdáním, odpočinkem, soucitem se sebou samým i s okolím. Asi to není vhodný čas na hádky, násilná řešení, definitivní konce i začátky, nátlaky všeho druhu a popraskané nervy – ač k tomu tlak listopadu může vést. Když se v takovou chvíli zastavíte a uvědomíte si, že tu roli hrajete vy, vše se změní.

Roli hrajete vy… a to už mimo výklad mohou být různé role:

  • Já jsem ten, kdo může odpustit, uvolnit tlak v sobě v této záležitosti, a tím tomu prospěju
  • Já jsem ten, kdo může podat pomocnou ruku
  • Já jsem ten, kdo může podat smířlivou ruku
  • Já j sem ten, kdo může zkusit meditovat a ulevit tak svému stresu
  • Já jsem ten, kdo může říct, že tady jsou moje hranice – a „vy“ je budete dodržovat

No, možná už vás napadla i vaše vlastní řešení….

Tak krásný listopad…

Lightstar je mezinárodně uznávaná umělkyně, která se ve své novátorské tvorbě napojuje na vysokofrekvenční pole a channeling. Její práce je prodchnuta světelnými paprsky, světelnými kódy a krásným vrstvením barev a energií. Vystavuje v mnoha galeriích ve Spojených státech a její díla jsou publikována celosvětově. Působí jako duchovní učitelka, jejíž průkopnické metody pomáhají těm, kteří cítili, že ztratili kontakt se svým vnitřním vedením – pomáhá rozpomenout se na své osudové poslání.

O jejích obrazech je známo, že naživo, například v galerii, jsou mnohem obsažnější než třeba na kartách.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

Související články