Týden 3.-9.6.: Jednoduchost sama…

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Jednodušší týden tu už dlouho nebyl: Všechno bude zcela jasné a průhledné.  Těžké věci a problémy, tento týden odejdou buď zásahem osudu, nebo vám dojderpělivost natolik, že to prostě hodíte za hlavu. A to bude dobře, žádné následky nedbalosti nečekejte. Ten výdech tady je až citelný a otevírá dveře do budoucnosti.  Všechno bude jasné nad slunce – to dobré ve vašem životě, to podpoří celý týden někdy až nečekaně a může vám postavit do cesty lecjaké křižovatky s lákavými bonbonky… a jak nůž máslem projede tento týden i skříní s kostlivci, temnými stíny našich životů, či tím, co tak strašně nemáte rádi a zanedbáváte, ač víte, že byste něco s tím vším dělat měli. Snad jen jedno upozornění….

Možná se víc objeví zdravotní problémy tam, kde je tělo dlouhodobě zanedbáváno. Může se objevit strach opustit něco, co vám nedělá dobře, ale jste na to zvyklí. Můžete víc a víc zažívat nepohodlí tam, kde se držíte něčeho, co… fakt není dobré. A u toho stojí osud, který na to všechno ukazuje, tlačí nás do rozhodnutí a sám sem tam pohne kolesy osudu, aby nám ukázal, jak lépe by nám bylo, kdybychom tu hlavu umanutě drženou otočili a podívali se do neznáma? Na hvězdnou oblohu? Nebáli se budoucnosti? Oprášili staré sny a vize v životní štěstí?

Ty kombinace mohou být různé, ale výrazně tu pro všechny vystupuje fakt, že bude-li vám tento týden něco krajně nepříjemné, bude vás rozčilovat, okrádat… tak to je přesně to, co vám dlouhodobě škodí, co škodit stále bude, pokud s tím postupně něco neuděláte. Pokud to necháte „zastupovat vám cestu“. Otravné oblasti našeho života zralé k řešení budou o sobě dávat vědět. Řekla bych, že jednoduše to, co budete vůči sobě pociťovat jako „agresivní“, tam není co řešit. To prostě agresivní je.  Týden nabízí zvenčí také silnou energii křižovatek, různých cest nebo nabídek, nápadů – takže v podstatě všechno, co vytáhnete na povrch, dobré i zlé, kostlivce i životní vizi plnou štěstí – toto může podpořit a uvidíte, „jak na to“. Jak to rozvinout, jak se s tím poprat, jak něco vyřešit. Dlouhodobá nepřízeň osudu se může otočit v něco velmi příjemného, pokud jen lehce projevíte ochotu se na věci podívat z jiného úhlu pohledu. A to už v druhé polovině týdne, kdy bychom všichni měli mít po boku právě takové uvolnění, nové vyhlídky a pocit rovnováhy. První půlka týdne je o vyjasňování si současné životní situace, v čemž vám pomůže všechno kolem… a druhá je potom o uvolnění a nacházení řešení.

Související články