Týden 25.-31.3.: Milý, odměnový a užitečný týden

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Dobré zprávy jsou na obzoru. Beraní znamení odstartovalo jaro, elán, nadšení a chtě nechtě jsme nuceni se k životu po zimním „spánku“ postavit. Kdo v minulém týdnu zasel nějaké láskyplné semínko, ten může nyní čekat sladkou odměnu, která mu otevře dveře k čemusi nejen lidsky milému, ale také pro běžný život velmi užitečému, praktickému.

spring flowers 3240926 640

Hlavním vlivem tohoto týdne je rozhodování, rychlé děje, nutnost zaujmout stanovisko, byť dočasné, snaha mít ve všem pořádek, uklidit si až s palčivou přesností a také v tomto týdnu nikdo nikoho neobelže. Přísné oko bude kolem nás i v nás. Všechno bude dávat smysl – to je určitě dobrá zpráva, takže do jakýchkoliv restů nebo dlouhodobě odkládaných záležitostí se v tento týden vrhnete, tak se s dobrou potážete. Praktické kroky k plnění svých snů, začátky nových životů, prací, myšlenek, nových předsevzetí, všechno, proč zahoří vaše srdce nebo už delší dobu hoří a čeká jen na to pravé pobídnutí, se může v tento týden parádně rozběhnout. Týden poskytuje nejen rychlou analytickou mysl, která vám nedovolí udělat chybu nebo něco přehlédnout, ale také stabilní zázemí a vidění souladu mezi žitelností, budoucností a tím, co si v životě přejete mít. Čas nalezení báječných kompromisů a cest.
A z druhé strany to také pro někoho může být spojení rozhodnutí a úlevy, takže i vaše minulá rozhodnutí se mohou nyní zhmotnit, konečně k nim dojde, první jarní sladké ovoce ze snah minulých. Nabídky, možnosti, které stojí za zvážení, protože přináší zásadní životní změny v oblastech, ve kterých to jednoduše chcete. A to i v případě, že zrovínka vás tohle téma moc nebere anebo v něm máte pauzu. Někdo chtěl cestovat, pak dal svůj sen k ledu, a zrovna nyní k němu přijde lákavá nabídka. Tak oživit ji, nebo ne? To už je na vás. Chci tím jen říci, že týden může i přes ten optimismus někdy působit agresivně, protože je nám náhle nabízeno příliš mnoho zboží, nebo jsme nuceni k rozhodování, k činnostem, které už třeba nejsou tolik aktuální, ale přece jen… co je tedy ten důvod, proč zrovna nyní? Proč zrovna nyní musím řešit tohle? V odpovědi na ta „proč“ najdete malý poklad čehosi skrytého, co přijde na řadu v budoucnosti.

Obrázek: Pixabay

www.umodrekocky.blog.cz, www.modracesta.blogspot.cz

YT: Bonboniéra U modré kočky (v dubnu čekejte dva parádní výkladové dny pro vás)

Související články