Týden 22.-28.4.: Doteky osudu

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Hodně se nás tento týden bude dotýkat dění současné, minulé i budoucí. Jestli to budou mrazivé ručky nebo hebká hřejivá objetí, uvidíme…

Závěrečný velikonoční a povelikonoční čas je hlavně pod jeho vlivem. Do centra pozornosti staví nerozhodné situace. Váhání, čekání na chvíli, než vyjde najevo něco důležitého.

Je tu menší vlna směsi nových pochybností, nových situací, se kterými je třeba si i nedobrovolně poradit, některé události tohoto týdne mohou dokonce znovu zamlžit pracně a šťastně vyzískané  v minulých dnech, ale dobrou zprávou je, že tyto mraky budou mít jen krátkého trvání a s koncem týden už zase budeme vědět, po které životní trase jedeme. Trochu jako aprílové počasí, ve kterém bude mít hlavní roli vrtošivost osudu. Zdánlivě bez ladu a skladu, ale když se dívám, k čemu to všechno, tak mi přijde, že osud bude tu bolavě, tu docela příjemně, vytrhávat trny z paty, ty poslední, které dubnu náleží. Abychom zjistili, na čem nám záleží, takže si myslím, že někdy tu může být bodnuto do něčeho, na čem lpíme (zdravě či nezdravě). Achillova pata je tento týden v ohrožení a pokud se tak stane, je to proto, že jste si ji nechránili, nebo si její funkce dostatečně nevážili. Je zřejmé, že tu je tendence začínat znovu, konečně se opřít do práce a tento týden se do toho všeho opírá někdy bez zbytečného soucitu a docela neurvale. Dokonce do takové míry, že nám může přidělat zbytečně práci, takže i na to si dejme pozor, abychom sami sobě nějakou zbrklostí nebo neuvážeností nepřidělávali práci, trošku dnů Blbec tu může být, připouštím… ovšem zase docela dost vyjasňujících situací, kdy je-li všechno zralé, může někdo najít i docela slušné drahokamy v životě, či se dočkat kýženého průlomu v životě. Ale s oslavou ještě počkejte, jsou to taková malá tajemství, která ještě v tento čas nepotřebují vytrubovat do světa, protože si nejsem tak úplně jistá, jestli na to „splněné přání“ časem nezměníte názor a místo štěstí z toho nebudou plné ruce práce. Ale ani to ostatně není špatné, pokud s to prací počítáte a máte ji rádi. Důraznost tohoto týdne není moc příjemná, protože oživuje těžkosti, rýpe do nich a pak je na konkrétní situaci, v jaké je fázi, nakolik toto rýpání pro nás bude těžké, bolavé, nebo naopak úlevné a s radostí můžeme začít znovu. Co ale tento týden bolí, nebo co se nečekaně oživuje, to je tím osudovým tématem, se kterým bude třeba dříve či později pracovat.

www.umodrekocky.blog.cz

individuální výklady: www.modracesta.blogspot.cz

YT: Bonboniéra U modré kočky

 

Související články