ODPOVĚĎ Z KARET Cesta duše PRO ŽENY: Co vám vrtá hlavou?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Chcete se naučit meditovat? Nebo se jen uklidnit a přestat se honit ve smyčce stresu a uštvanosti? Pak zkuste fraktálové obrazy, které jsou součástí karetní sady Cesta duše. Nebo máte v tuto chvíli v hlavě otázku? Jsme tu pro vás s odpovědí! Karta jinak fungují jako klasické vykládací karty, mají své jasně dané významy, takže když nebudete mít náladu, nemusíte se nořením se do obrázků vůbec zabývat.

Ale budete-li chtít nad tématem podumat hlouběji, doporučuji klid, ticho a dlouhé zahledění se do obrazů, které vytvořila autorka, hypnoterapeutka. Do jaké hloubky které téma zavádí?

Popravdě, je to různé, pokaždé se to povede jinak: někdy jen tak lehce proklouznete tématem a víte… jindy se hluboce noříte bahnem vlastní duše a zjišťujete, že problém je vlastně někde jinde. Jedna otázka, jedna karta – i kdybyste si ji vytáhly několikrát, pokaždé její odpověď bude  jiná, víc na míru.

A v tom mi přijdou tyto karty fascinující.

Tak si to zkusíme.

Nějaký vzkaz pro ŽENY V TUTO CHVÍLI?

Karta Dávná spojení.

Otevíráte se dalekosáhlému poznání a informacím, které jste získali v předchozích životech, aby vám pomohly na vaší cestě v tomto životě. Poznatky, které k vám teď přichází, vám pomůžou pochopit, kdo jste teď, kdo jste byli dřív a kým s stáváte.

Když si uvědomíte, jaké máte spojení s lidmi, kteří jsou dnes ve vašem životě, pomůže vám to pochopit, jak důležité role pro sebe navzájem hrajete. Přišel čas splnit to, co jste si jako duše navzájem slíbily, a rozpustit staré karmy.“

Své odpovědi můžete najít v tom, co už víte… jen jste to během času pozapomněly. Rozpomeňte se na to, jaké „životní výstupy“ jste už v minulosti měly, není současný problém jen znovu padnutím do kolečka, ve kterém jste se už točila a už jednou úspěšně vystoupila?

Zaměřte pozornost na lidi ve vašem okolí, na staré známé, na ty, které máte ráda, ke kterým cítíte dluh a dejte se s nimi do řeči, možná i mezi řečí dostanete od nich odpověď na kterou čekáte.

Může to být také čas, kdy jsme tlačeny k tomu, abychom se svých dluhů zhostily se ctí… milovaly, odpouštěly, podávaly pomocnou ruku. Nebo přijaly, pokud někdo toto nabízí nám.

Jak vidíte, škála vysvětlení může být různá.

A to jsem jenom u textu. Což teprve, když se vaše duše zadívá na růžový obrázek.

IMG 20190917 124401

IMG 20190917 124401

Co říkají karty vám?

O autorce:

Cheryl Lee Harnish věří v následování cesty svého srdce, pracovala jako hypnoterapeutka a komunikátor se zvířaty.  Vytváří fraktální obrazy a obrazy energetické, ale také fraktály esence, o kterých říká, že jsou to portréty duše. Více o ní najdete na www.fractalart.ca

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

 

Související články