DUBNOVÝ tarotskop PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

od Nikola Jaroschová
   13 minuty čtení

Jaký bude duben podle tarotu? Máme tu přehršel informací od Modré kočky, tak si smlsněte na velmi dobrých tipech a informacích, jak projít dubnem co nejlépe. Bude to totiž trošku porod, dá se říct. Překvapilo mne, kolik těžkých témat se tu objevilo a s jakou důrazností se nás duben bude snažit dostrkat odněkud někam.

Tolik v obecném tarotskopu… jehož události se vám také mohou udát. A pak jednotlivá znamení, ve kterých jsem se tentokrát zaměřila právě na to , odkud kam nás duben bude postrkovat.

DUBEN obecně: O samotě porodit v bolestech radost a směr

Začnu tím, co bude na dubnu těžké. Zajímavá kombinace porodních bolestí a samoty. Možná tu bude silná touha nebo i donucení něco dovymýšlet o samotě. Stáhnout se sami do sebe a vlivem okolních událostí nebo dějů v nás samých, se v dubnu velmi hluboce zamyslet nad tím, kam směřujeme a nakolik tento směr je životaschopný. Přijde mi to jako nutnost nalézt radost ze života nebo smysl života a úlevu, a to celé si o samotě porodit v bolestech.

Zvenčí k tomu budou příhodné podmínky, protože tu máme energii Šestky mečů, která přímo ukazuje na přechod z jedné životní etapy do druhé. Z jedné situace do druhé. Přechod, jež někdy bolí, jež je neskutečně pravdivý a nutný – a nelze se před ním schovávat. Tím více budeme právě v dubnu tlačeni k tomu, abychom sami sobě nelhali. A toto téma tu bylo už v březnu, ale zdá se, že tam, kde bylo něco prohlédnuto, půjdou věci rychleji kupředu, blahopřeji… a tam, kde se to schovávalo pod  koberec, tam ta boule bude čím dál výraznější.

Obecně má duben energii stability, tíhy a nutnosti zvládat více věcí najednou. Je to náročný měsíc, v němž se střetává teplo domácího krbu se vším, co toto teplo a zázemí, ohrožuje. Nemůžu bohužel říci, že to je přechodný čas a pocity nepohody, nepohodlí, zase přejdou, v této době to je hodně přísný prst, který ukazuje na to, co nesedí tam, kde má. Co je špatně.

Ostatně, máte-li nějaké takové kostlivce ve skříni, tak je zrovínka v dubnu vytáhněte na světlo boží a uvidíte, že s nimi tento zvláštní a silný dubnový čas něco udělá, minimálně vám ukáže, jak to s nimi je, nebo bylo… abyste to pochopili. I cílená snaha řešit věci bude odměněna pravdivým pohledem. Řekla bych i dobré zprávy, a sice že zrod, přerod, transformace je tu podpořena z vícero stran, a chybí tu vyloženě zoufalé karty, takže si myslím, že všechno bude „tak jak má“, že tam není pocit, že něco ztrácíme nějak zoufale, ale spíše pocit úlevy, že máme v životě jasno, a i když třeba prázdno v tu chvíli, tak víme, že tam vlastně vznikla úrodná půda pro budoucnost. Zvláštní místo tu má kartička strachu, u které jsou konce, zdá se tedy, že témata, ve kterých jste svázáni strachem nebo zbytečnými obavami, úzkostí – budou mít tendenci se dořešit do konce, vyjasnit a zanechat vás na konci dubna svobodnými.

Tak uvidíte!

easter eggs 2110379 640

logo růžo staré

Beran: Přechod z konců do začátků? Ale jakých?

Beranům nabídne duben jedno velké téma a rovnou říkám, že může být i velmi těžké se s tím popasovat. Něco se ukončí, něco bude nutno ukončit. Karta desítky mečů je často i o okolnostech, kdy se něco, čím jsme zacházeli, obrátí proti nám. A nyní je otázkou, jestli to pro vás bude úlevou, že je to konečně venku, že jste osvobozeni z bludiště vlastních lží nebo vysoce únavných činností, nebo jestli ještě slíznete zasloužený trest.  Ten ale zdánlivě může být i velmi příjemný, karta Ďábel. Zlozvyky, zvyky, destrukce. Na kartách je meči zapíchnutý muž, který možná právě ztratil práci, a tak se vrhnul do náruče čehokoliv, co ho sžírá. Dejte si tedy pozor v dubnu na veškeré smlouvy a úmluvy, které vám přijdou do cesty, aby neslibovaly pohodu jen zdánlivě, pozor na úpisy s čertem. Dejte si pozor také na své vlastní stresové situace, abyste nepodléhaly nezdravému životnímu stylu. Abyste nedělali unáhlená a špatná rozhodnutí. Jednou nohou v pekle, dá se říct. A je na vás, jestli to provalení opravdové špíny ve vašich životech, pojmete jako pozvánku do pekla a uvelebíte se přímo uprostřed té špíny, nebo jestli, pravda, těžce, vezmete do ruky lopatu, a vyženete toho ďábla pryč. Postavíte se mu. Duben též může proto být i měsícem těžkých výzev, ve kterých musíte překonat sami sebe, učinit ve svém životě i výrazné změny, které mohou hodně ovlivnit budoucnost. Spadnout na dno, ale i se vzepnout k lepším zítřkům, bez těch nametenin pod kobercem. Tak hodně sil, milí Berani!

Býci: Přechod z plánů k akci

Býci mají duben věru pěkný. Snad za to můžou i narozeniny, které někteří slaví, ale u vás je hlavní téma zázemí, úspěch, finance. A odvážné akce směrem za tím vším. Zdá se tedy, že první polovina měsíce pro vás bude o přemýšlení, klidu, laskavosti k sobě samým. S tím vším můžete skutečně dobře vymyslet předivo své budoucnosti, která by mohla být úspěšná hlavně po té hmatatelné, realistické stránce. Skvělý měsíc na pracovní příležitosti, investice, budování, pro rodinná témata, všude, kde potřebujete cítit bezpečí tak, jak ho jen vy sami rádi cítíte. A když se po velikonočních svátcích vrhnete do akcí odvážně, promyšleně a s plnou vervou, tak máte o úspěch postaráno. Je tu jedna vzácná konstelace, kterou by bylo vhodné využít. V průběhu dubna se vám tu ukazuje moudrost, indicie, něco velmi důležitého jenom pro vás, co je vlastně takovým návodem k úspěchu. Návodem k tomu, jak získat sebevědomí. Jak něco důležitého ve svém životě uzdravit. Ale říkám, k tomu nalezení je potřeba nespěchat, najdete to spíše v klidu míru a v energii, kterou si lze představit jako „dumání u krbu s dýmkou“. Může to také přijít ve chvíli, kdy něco dokončíte, kdy se sejdete s úspěchem svých minulých činů a najednou – najednou vám něco dojde, něco, co jste měli  udělat už dávno. Něco, co je vhodné udělat právě v tento čas.  Konec dubna je pro vás neskutečně akční a úspěšný, takže tam vezměte a chytněte za vlasy úplně všechno, co ve vás vyvolá vlnu vášně a nadšení. A užijte si to!

Blíženci: Přechod od iluzí k realitě

Duben může pro Blížence být velkolepý měsíc, protože mají šanci si uvědomit, načechrat, vyvětrat a  pořádně prohlédnout všechno, co je pro vaši budoucnost důležité. Plány, vzpomínky, nostalgie i příjemné snění, čehož všeho tu může být naloženo až až. Ale celou tu radost, náboj navázání na minulost, můžete využít ve svůj prospěch. Měsíc totiž nejvíce přeje tomu, abyste ve svých snech, představách a všem hezkém, udělali konečně pořádek. Zvážili. Je tedy možné, že nějaké sny a představy budou v dubnu definitivně pohřbeny, protože budou vyhodnoceny jako už přežité, nepotřebné, nereálné. A naopak, jiné mohou být notně podpořeny tímto velkým úklidem v hlavě a minulosti a bude jim podána pomocná ruka. Celý měsíc tu máte zvažování, hodně vnitřního života, přemýšlení, kdy snad ani nebude potřeba na sebe tlačit, nebude se vám do ničeho chtít, vyplatí se tam, kde si nejste během svých životních událostí jisti, nechat věci být. Protože s koncem měsíce víc a víc bude ve všem jasno. Máte tu zisky, reálné zisky. Může k vám přijít cokoliv, co pocitově vyrovnává minulost, co podává ruku do budoucnosti a bude to hmatatelné, prakticky využitelné. Dobrá nabídka k životu, jež bude mít lehkou příchuť možná splněného snu, možná pohřbeného snu, na jehož hrobě vyrůstá v tuhle chvíli něco, pro co pomaličku začíná hořet srdce. Měsíc rovnováhy, v níž ta evidence a probírka především minulých emocí, bude velmi výrazná. Dokonce natolik, že se tato témata mohou týkat i do větší míry dětí, nebo vašeho vlastního dětství. Něčeho, co tu dávno bylo… zůstalo zapomenuto, nebo na půli cesty a nyní – nyní je možná čas oprášit staré sny, plány, nezapomenout, co jsme sami sobě kdysi slíbili a všechno to položit na nově vyleštěné váhy a… uvidíte. Uvidíte pravou cenu a váhu toho, co v sobě máte. A slibuji, že někdy to mohou být i velmi překvapivá zjištění.

Raci: Přechod od přítomnosti k budoucnosti

Máte to v dubnu jednoduché, milí Raci. Měsíc vám přináší energii jasného uvědomění, kde je vaše místo, kde jsou vaše silné stránky, kde jsou vaše zisky. Osud ocení všechno, do čeho se jako buldoci zakousnete, co si doma vyleštíte a co jednoduše použijete tak, jak se použít má. Lhostejno, jestli půjde o hlavu, rozum, srdce nebo city. Dělejte věci tak, jak se má – a odměnou vám bude příjemně nalinkovaná budoucnost, rozpuštěné mraky a oblaka nebo nejistoty a minimálně dohlédnete s koncem dubna na velmi zajímavý obzor svých zítřků. Zdá se mi, že velký důraz bude po celý duben kladen na klid, pocit jistoty, pomalost, takové tiché uzemnění a snad i ochranu svých vlastních hranic. Majetku nebo osobnostních hranice, nebo jen hledání svého vlastního místa na světě, které ale bude v tento měsíc mimořádně úspěšné. Máte tu jednu z dobrých možností, jak za sebou nechat kus vlečené minulosti, která je trošku nahořklá či slaná slzami, a docela slušně se odrazit ode dna. Na něčem velmi výrazně pozitivně zapracovat, a osud to podpoří sám. Chce to jen zastavit se v přítomném okamžiku a ocenit to, co už máte. V tomto rozpoložení a myšlenkách přijde malý zázrak. Samovolné se posunutí do odměny, jež může mít jakoukoliv podobu. Nové sny, nové plány – ale i reálná vidina splněných snů, i vzdušných zámků. Malé dotknutí se zázraku života, vášně. To, co již máte vám dá pevnou půdu pod nohama pro nové odvážné snění nebo pro konkrétní kroky, které… ale to už záleží na vás.

Lvi: Přechod od ztracených šancí k nalezeným

Pro Lvi je duben měsícem, kdy mohou mít pocit, že jejich život je protkán nějakou ztrátou, ztrátou čehosi, co považovali za velkou šanci, byť ještě v zárodku. Může se ukázat, že tak velká šance to nakonec nebyla, že to byl trošku omyl, případně může jít opravdu o skutečnou ztrátu hodně důležitých příležitostí. Ale, nesmutněte, protože vzápětí, už s koncem měsíce a v jeho druhé polovině uvidíte, že jste vlastně vůbec nic neztratili. Téma zloděje náhle odchází a posiluje se to božské semínko štěstí a naděje, které možná bylo tak moc v nenávratnu. Nevím jak, ale ono tu je zase na scéně! Musíme nechat na fantazii samotného osudu, jak to právě s vámi skutálí, ale duben bych pro vás nazvala měsícem nějakého velmi překvapivého překvapení. Nebo nečekaných událostí v oblasti stability, zázemí, financí a práce. Dávno ztracené se může vrátit. Dávno zapomenuté může přijít s dokonalou nabídkou právě pro vás. Rozhodně tento čas využijte pro řešení všech sporných, nepříjemných, zamlžených témat souvisejících s domovem, spíše mužskými záležitostmi a pracovními tématy. Zdá se, že tu budete mít velmi šťastnou ruku na protistranu, která bude vstřícná a z kapsy vytáhne přesně to eso, které potřebujete.  A co mi tu přijde ještě zásadní, je fakt, že dvě ze tří karet jsou ryze podzimní. Máte-li nějaké plány, jež by byly „hotovy“ na podzim, vrhněte se do nich. Anebo – mnoho z toho, co nyní zasejete, na podzim sklidíte. Tak nachystejte semínka a dubna se nebojte.  S ryzím a odvážným záměrem v něm uspějete jako nikdy předtím. Jen musíte mít před prahem čisto a nevím no… možná ten protizlodějský alarm?

Panny: Přechod z jistot do plodných nejistot

Vám se, milé Panny, může život v dubnu pohnout velmi výrazně dokonce až takovými způsoby, že v co byste na apríla nevěřili, může na čarodějnice být realitou. To je samozřejmě extrém, ale nejlépe to vyjadřuje energii celého vašeho dubna. Je to také měsíc rychlé realizace, splnění, souhry okolností, příhodných náhod a všeho, co profoukne váš život jako svěží vichřice, jež přinese přesně to, co potřebujete. Zajímavé tady je, že to, co tyto změny přináší, i kdyby to byly třeba jenom nové myšlenky, je zároveň živnou půdou pro další změny. Možná něco uvidíte jinak. Možná budete žít jinak. Něco bude jinak natolik, že bude třeba zvážit, jestli nepustit k vodě něco, co vám v životě vadí a uhnívá už delší dobu. Jestli něco nerozorat a nevytvořit na tom úrodnější půdu. Spíše než velké ztráty bych to viděla na taková nostalgická rozloučení se s něčím odumřelým a radostné sázení nových květinek na ladem nechávaných půdách. Výrazně tu vystupuje také to, že tu roli může hrát mužská energie, nebo finance, které budou startovacím bodem těchto změn. Něco se zlepší a tím se rozhýbou jakékoliv oblasti vašeho života. Řekněme, v praxi – skvělý měsíc na nalezení vysněné práce. Partnera, na zlepšení pracovní i partnerské oblasti díky příznivé shodě okolností, která vám vmanévruje do života přesně to, co potřebujete pro „pohyb ve vztahu k tomu všemu“. Tak ať se vám to podaří!

Váhy:  Přechod od nabídek k pravdě?

V první řadě musím říci, že Váhy by si měly dát pozor na nabídky, které budou dostávat. Ne všechny musí být upřímné a myšleny dobře. Nevyloučila bych sem tam nějaký podraz nebo slzičky, ale ve výsledku budete stejně muset uznat, že to tak úplně překvapení nebylo. Vaše kombinace karet na duben je totiž o nabídkách, které se budou na začátku měsíce tvářit mile, o nových začátcích, které budou s velmi dobrou a akční energií, ale s pokračujícím dubnem se bude ukazovat, že to buď tak jednoduché nebylo, „Hurvínek válku fakt nevyhrál“, nebo že celé to sousto bylo ve správný čas na správném místě, aby vám vytrhl trn z paty. Ale té krve u té operace trošku bude. Může se v dubnu stát něco jako „dočištění starých ran“. Nečekané souvislosti, které jsou zprvu zmatečné, ale nakonec dají smysl, protože vám v životě něco vyrovnají. Odstraní nerovnováhu. Zejména tam, kde se jedná o citové nesrovnalosti, o staré dluhy, o křivdy a bolavá srdce – tato témata u Vah budou vytahována na světlo nejčastěji a na první pohled se zdá, že osud tím tak různě míchá a ano, přiznám, nemusíte ještě během dubna pochopit, o jakýže guláš tady vůbec jde. To přijde až časem, je tu jen rada, že pokud se budete cítit zmateni (nebo dokonce zranění), je dobré od všeho udržovat odstup, případně si zkusit představit, jestli to všechno není přece jen do velké míry ku prospěchu věci. Jestli ta otevřená rána není nakonec nabídkou ke smíru. Zvažte i to, jestli někde není váš díl viny. Jak by se zachoval někdo jiný, kdyby byl ve vaší situaci? Podívejte se na to všechno různými metodami a úhly pohledu. Zdá se mi, že je to měsíc veskrze pozitivní, který mnohé vyléčí, ale bude vyžadovat velice mazaný a klidný přístup.

Štíři: Přechod z těžkostí do úlevy a moudrosti

Duben Štírům přináší osudové události – které mohou zúročit minulé prožité únavné situace, přinést moudrost a posun vpřed. Zatímco na začátku měsíce tu máte ještě těžší energii únavy, pocitu, že třeba nevíte, co se životem, nebo s konkrétními tématy v životě, tak náhle se to nám tu projevuje osud sám, který přináší velmi notný kus vnitřní moudrosti, která je podpořena i vnějšími rychlými událostmi – a najednou bude všechno jinak. Lépe. Najednou tu tíhu jara necháváte za sebou a dubnové události posunou vašimi životy velmi výrazně. Především ženám, nebo v oblastech duchovních, léčivých, úlevných, je to jako „konečně úleva, protože mi něco docvaklo“, či vaše úleva je spojena s ženskou energií, moudrou dámou v okolí, dobrým rádcem nebo pochopením smyslu vašeho života pro tu danou chvíli. Něco vám narovná záda. Všechno, co se zkraje měsíce bude zdát bez řešení, zaseklé nebo prostě unavené, se během měsíce promění – a mnohdy velmi akčně. Svou roli tu hrají také iluze, zklamání, vysněné vzdušné zámky, se kterými se tak nějak ukáže – jak to ve skutečnosti je. Co je tedy realizovatelné a co není.  A ještě něco, velmi se vám vyplatí, když tam, kde jste již unaveni, vzepnete poslední síly do… třeba posledního pokusu. Mohl by vyjít, a to až nečekaně úspěšně. Řekněme, že všechno, o co se v dubnu pokusíte, má velkou šanci na odezvu od osudu, odezvu mnohdy nečekanou, pozitivní, nebo vyjasňující mnohem širší životní celek, než jste si dokázali v první chvíli představit.

Střelci: Přechod od strachu k nabídce lásky

Takhle nějak vypadá obraz vytrhnutí trnu z paty. Takže ať se to týká čehokoliv, zdá se, že v některé vaší životní oblasti se protrhnou zkostnatělé břehy, něco zaplaví jarní úrodná záplava nebo se jen otevře klícka, ve které vás držel strach a… napijete se čerstvé živé vody. Do mnohého se můžete pustit sami, zvenčí tu je totiž podpora všeho, do čeho se odvážně vrhnete, dokonce bych řekla, i – risknete. A tím myslím risk i na hranici toho, čeho jste obyčejně schopni. Až energie válečného tažení, dokonalého odhodlání. Věci dlouho promýšlené, ale i spontánní – nyní může přijít ten zásadní okamžik, že si uvědomíte, že něčeho máte tak akorát, a tak prásknete do stolu a jednoduše se do toho vrhnete. A ono to vyjde, nebo v nejhorším případě ten výsledek bude přesně tím, co v tuhle chvíli potřebujete. Takže vzhůru do toho, protože tady máte možnost v dubnu zahýbat tím, co je ve vašem životě „zakleté“, kde se cítíte v kleci, kde se něčeho bojíte, nebo se i vlastním přístupem zbavit zdravotních problémů. Snad více bych tu upozornila na bolesti zad, nebo na náhle vzniklé akutní bolesti všeho druhu, které tu ukazují psychosomaticky na místečka, která máte zatuhnutá i ve své duši nebo ve svém prožívaném životě. Zkuste na to pomyslet a zvážit, jestli není na psychosomatice kus pravdy. Usuzuji z toho, že tyto problémy tu zase velmi brzy odchází po vašem osobním zásahu. Takže buď je potřeba nějaká změna v chování, jednání sami se sebou – a hned se všechno vyřeší, vyléčí… nebo je tam důležité to prásknutí do stolu a uvědomění si něčeho důležitého. Rozlučte se se svými strachy, říká duben –  a mohutně vás v tom podpoří. Tak mu to nekažte a pořádně mu v tom pomožte.

Kozorozi: Přechod z nových začátků do praxe

Kozorohům se v dubnu otvírají nové začátky. Něco se také ukončuje, něco se dává dohromady, s čímsi světoborným se jednoduše budete muset popasovat. A pořádně se v tom všem nadechnout. Mnohé osud sám vyřeší, k dokončení přinese přesně to, co je potřeba a spíše mi to přijde jako náruč plná odměn a hezkých zážitků, milých setkání a náhod, než že byste toho mnoho museli uzavírat. Jistě záleží na tom, nakolik máte čisto před prahem, ale pokud ano, připravte se na déšť štěstí. Nabíháte zde na vlnu vzestupné energie, svěžího vzduchu, vlnu směrem nahoru, k lepším časům. Zlomový čas, kdy může naráz skončit všechno „špatné“, nepohodlné, namazaným dolů, a začít se pořádně blýskat na lepší časy. Tím více, že ty nové začátky jsou vnímány velmi pozitivně, reálně a s pocitem, že přesně tohle je to, na co jste tak dlouho čekali. To se opakuje u vícero znamení, ale u vás je asi nejvíc znát pocit, že ta dubnová řešení, jež vám chodí do cesty, jsou na míru nejvíc jak jen to jde. Dokonale na míru. Chybějící dílek. Na začátku dubna ale ještě nemusíte mít vůbec tušení, co se před vámi v průběhu měsíce otevře, je to jen o víře, že když se světu otevřete, dobře to dopadne – tím asi sami sobě nejvíce prospějete. Když to, co nemůžete v životě ovlivnit, v tuhle chvíli necháte skutečně osudu. On sám uzavře a dočiní to, co je třeba a přinese vám nový cyklus, s novými podmínkami a, no jednoduše s novým rokem. Ta víra, tak trochu i risk tomu všemu věřit, se vám tu zúročí.  A i když „to pravé“, co tu k vám jde, nemusí být tím pravým třeba za rok nebo za dva, bude to pro vás nesmírně důležité a ani bych se nedivila, kdyby řada Kozorohů zažila letošní duben jako měsíc, na který budou celý život vzpomínat, protože se tu setkali s něčím, nebo někým, kdož… a to si pak dosaďte sami.

Vodnáři: Přechod od romantiky k rozhodnutí

Duben vám může přinést dost dobré nabídky, které budou mít až nádech opojení. Nesmírného nadšení, v němž budete mít chuť se trošku vykoupat. Nabažit se… nadýchat vodní páry a užít si růžové bublinky na kůži. Klidně to udělejte, protože potřebujete nabrat sil. V tom všem opojení nezapomínejte na to, že tu jsou také dvě varování: neztrácejte. Neinvestujte víc, než je nutné. V té vší relaxaci nebo opájení se novými nabídkami zachovejte kus střízlivosti a minimálně pozorujte i podloží, které stojí pod těmi emocemi a dubnovými událostmi. Je tu pouze varování před unáhlenými akcemi, soudy nebo před investicemi do neznáma jen na vlně nadšení. Nevyplatilo by se to velmi brzy, protože už s polovinou měsíce máte naprosto opačnou náladu. Tak praktickou a říznou, že skoro neradno vám chodit do cesty. Ale k něčemu by se toho dalo využít. Máte možnost udělat teprve nyní něco odvážného, teprve nyní se na vše podívat i rozumně a investovat tam, kam to nyní už vypadá lépe vhodné. Je dokonce možné, že nabídky začátku měsíce začnou procházet sítem a s dalšími dubnovými dny je budete očištěné od emocí dostávat na stůl ještě jednou, abyste se o nich rozhodli už lépe a spíše na základě rozumu a vidiny budoucnosti.  Můžete tu víc než kdy jindy řešit staré záležitosti, stará zklamání, životní resty a to zejména v době kolem novoluní,  které tu vytahuje víc to rozbité, než to fungující. Tady se vám v tuto dobu může dostat dobré rady, která by mohla celou věc uvolnit do radosti, do dobrých konců, ale znovu je dobré počkat s konečnými závěry až na konec dubna, který všechno ukazuje v realističtějších barvách. Berte tedy, co vám duben dává a pečlivě to zvažujte, ale také si to užívejte. A co z té nabídky si dáte do košíku, to rozhodněte až v druhé polovině měsíce.

Ryby: Přechod z teplých vod do ještě teplejších

Pro Ryby mám dobrou zprávu. Duben vám něco zásadního v životě vyjasní a to možná velmi rychle. A také to je tu proto, abyste ihned poté dostali šanci s tím naložit efektivně, jasně a s rychlými výsledky. Pro vás může být duben rychlým časem, v němž některé Rybky mohou být náloží informací až přetíženy, protože najednou bude tak moc jasno i v tom, co tak dlouho zůstávalo zamrzlé pod vodou! Máte šanci najít životní moudrost, klid, pohodu, nebo naopak akci a rozhýbání novým směrem – přesně podle toho, co vy potřebujete.  Mnohé z toho vám doslova vlije krev do žil. Je lépe… a bude ještě lépe. Na základě událostí v první polovině dubna se budete moci o něčem celkem důležitém rozhodnout v druhé polovině měsíce. Náhle osvobozená rozechvělá ruka se stane jistější a sebevědomější. Jednoduše tu jsou stoupající tendence, lepší věci budou ještě lepší. Jasnější věci budou chtít pojmout prakticky. Uvědomíte si, co chcete – a k tomu pak přijde i náležitá nabídka v praxi, takže bude třeba ji využít? Dejte si pozor na to, co si přejete. S takovýmito kartami se často plní i nevyžádaná přání, tak buďte opatrní na to, co vyslovíte, komu co povíte a co si myslíte. Osud má uši všude, tak… když už, tak si přejte něco, co máte skutečně dobře rozmyšleno. Musím také říci, že tento měsíc může být milosrdný ke všem citovým zmatkům nebo životům v iluzi. Ukáže, jak to všechno je a ukáže vám cesty ven z umělých akvárií do svěží přírodní vody. Někoho to vyděsí, někdo to přivítá s nadšením.

Celá nabídka individuálních výkladů: www.modracesta.blogspot.cz

Těším se na vás na: www.umodrekocky.blog.cz

Instagram: renatapetrickova

YouTube kanál: Bonboniéra U modré kočky, Magazín U modré kočky

Související články