6.-12.5: Týden skvělých bonusů

od Nikola Jaroschová
   < 1 minuta čtení

Porováme si priority v životě, budou nám porovnány, přijde to, co chybělo a dostaneme bonusy, o kterých se nám vůbec nesnilo: Tak lze ve stručnosti shrnout tento týden.

Snad jen zůstaňte shovívaví a skromní. Boom počátku týdne trošku zchladne, ale i tak zůstane (anebo právě proto) to zlaté právě v našich rukou.

V každém případě budete profitovat, a to i v případě, že další dny ukáží trošku střízlivější úhly pohledu a možná to nadšení sníží, ale nevadí, protože semínko bylo zaseto a bylo třeba jen  upravit vlastnosti půdy kolem něj, aby snáze rostlo.

Také bych tento týden nazvala týdnem vyvážení, protože  právě vyvážení nejrůznějších dysbalancí bude hlavním tématem. Kde něco chybělo, tam to k vám přijde. Kde chyběla jiskra života, tam přijde. Kde chyběl odpočinek a uvědomění, tam přijde. Může se vám v tento týden podařit spojit zdánlivě nespojitelné, zařídit nezařaditelné, udělat nemožné. Budete-li připraveni na případný neúspěch, který tu s koncem týdne není vyloučen, ale možná to je jen otisk únavy z toho třeskutého týdne, tak máte velkou šanci na úspěch, byť by nakonec byl jen dílčí, nebo nebyl tak výrazný, jak jste si vysnili. Ale také to všechno může být o něčem jiném: o tom, že tento týden nás dostrká k tomu, abychom díky přepáleným emocím, zážitkům, vnímání – viděli to, co máme. Viděli si za záda, když pláčeme pro něco, co je před námi, protože za těmi zády máme něco mnohem cennějšího než pro co truchlíme. A to potom výrazněji uvidíme s přicházejícím víkendem. Takže vzato kartičkami – doporučuji si týden užít na max! Protože i kdyby z toho všeho nakonec zbyla jen třetina, bude to třetina čehosi, o čem se vám ještě nedávno ani nesnilo!

Související články