18.-24.3.2018: Na dno a zase směle zpět

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Tesknota dýchá z tohoto týdne. Ale taková hořkosladká, sladkobolná, snad jako bychom si ji chtěli schválně užít. Před jarní rovnodenností se ještě jednou ohlédnout za zimou, prožitou minulostí a hezky se s ní rozloučit.

A někteří se v ní i poňuchat. Výsledky na sebe ale nedají dlouho čekat. Na dně toho smutku nalezneme tento týden drahokam.

Můžeme se i smutným úsměvem od kolemjdoucího nějak snáze než kdy jindy nakazit. Snáze na sebe přebírat i bolesti celého světa a dobrou náladu mohou zatemnit nějaké senzacechtivé mediální smutné informace.

Takže první věc – chraňte se tento týden všech zbytečných vlivů zvenčí, ať z vás nejsou teatrální trpiči, kdy vlastně ani nebudete pořádně vědět proč se povalujete ve špatné náladě. A zaměřte se na to, jaké smutky skutečně vycházejí z vás samotných. Kde mají kořeny, jestli je to jen nutnost se s něčím se ctí naposledy rozloučit, nebo jestli potřebujete prožít smutek z něčeho, co bylo dlouho potlačováno. Pokud to takhle pojmete, stane se, že snáze všechno to, co vás tížilo v minulosti můžete opustit. Vydechnout a nadechnout se nové energie.

Řekla bych, že takový podivně nostalgický může být začátek týdne a může nám to sebrat pěkných pár dnů, aby posléze přišlo velmi příjemné poznání nebo nával energie, o čemž všem si na sto procent řeknete –  jo, stálo to za to! Stálo za to se zbavit tesknoty, pochopit ji, projít si jí. Smutky tu jsou proto, aby byly pochopeny, abyste došly k závěru, ke kterému se vás osud snaží dostrkat a takové vodítko? Odpovědi mohou ležet i tam, kde je nečekáte. „Nečekala bych, že zrovna tohle mi prospěje.“ „Vidím, že všechno zlé bylo pro něco dobré“.

A ten faktor času tu je také silný, takže se s koncem zimy mohou skutečně vracet i záležitosti notně vousaté a obrostlé pavučinami s žádostí, abyste se na ně/někoho přestali už konečně zlobit. Podané ruce, po dlouhých úvahách vašich (či osudu zvenčí) pak přichází podaná ruka. Nová jiskra. Řešení. Hnutí osudu, radost a chuť žít. Paleta těchto týdenních událostí může být neskutečně pestrá! Důležité je vědět, že ke konci týdne vám přijde ke všemu to správné ohnivé řešení.

Obrázek: Pixabay

Možnost osobních tarotskopů: www.modracesta.blogspot.cz

www.umodrekocky.blog.cz, YT kanál: Bonboniéra U modré kočky

Související články