Vůně vánoční…. a nejen ty

od Nikola Jaroschová
   < 1 minuta čtení
Vanocni vune

Zdroj: Shutterstock

Zavítejte do obchodu s ezoterikou nebo do jiných voňavých obchůdků a pořiďte si vůně, které přidají vánočním svátkům na magičnosti. Na výběr je mnoho různých „klasik“ i silných novinek.

František

Tradiční františky (vonný kužel z lipového dřeva) se vyrábí i s přidanou vůní borovice, skořice nebo s vůní Vánoc a perníku.

Purpura

Dřevité smolné piliny, třísky a vonné bylinky, často ještě navoněné aromaoleji, to je tradiční purpura. Nikdy nemá hořet, ale pouze se zahřívá nad teplem. Rozpálená plotna (nebo čistá vrchní část aromalampy) je to, nač čeká!

Esenciální oleje s jehličnany

Tady můžete vybírat od smrku po borovici, i speciální vánoční vůně. Vůně jehličí nezklame NIKDY.

A nyní se dostáváme k netradičním vykuřovadlům a vůním, které  navíc podpoří i pocit nového začátku a očistí náš život i vnitřně…

Bílá šalvěj

Jedno z nejsilnějších vykuřovadel, nejposvátnější indiánská bylina. Očišťuje prostor, vhodná, když trávíte svátky  poprvé v novém domově, nebo se potřebujete očistit od toho negativního, co vám rok přinesl.

Palo Santo

Nejposvátnější dřívko šamanů, které při pálení voní jako sladký kokos. Odstraňuje emoční nestabilitu, smutek a harmonizuje zraněnou duši. Silná očista a pomoc pro duši.

Zlatá ambra

Při pálení vytváří sladké vanilkové aroma a má euforizující účinky, zároveň však uklidňuje. Ideální pro lepší náladu Vánoc.

Styrax

Je kadidlo také se sladkou vanilkovou vůní, lehce květinkovou a má na nás mít účinky romantické, láskyplné a rozněžnělé. Tak, pro romantičtější Vánoce!

Řecká chrámová kadidla (citron)

Různě ovoněná řecká kadidla mají podobu malých polštářků, která mají zbavit člověka negativních energií i myšlenek. To citronové provoní i trošku vánočně…

Siamská benzoe

Rozvolňující účinek na tělo i mysl má toto řecké kadidlo, navíc s vůní trošku čokoládovou, trošku vanilkovou. Seženete i benzoe s vůní mandlí.

Autor: redakce

Související články