Vincent Navrátil pobavil fanoušky fotkou od plotny. Jako blázen byl prý geneticky šlechtěný

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
vincent navratil

Zdroj: Profimedia

Vincent Navrátil je mladý talentovaný a pohledný herec, kterého fanoušci milují nejen pro jeho vystupování ve filmech, ale také pro jeho humor. Právě na ten umělec ve svém životě poměrně dost sází. To ukazuje denně nejen na instagramu, kde sdílí s fanoušky vtipné fotografie.

Už loni fanoušky potěšil Vincent jakožto režisér seriálem Mužketýři, ve kterém si i zahrál se svými dvěma přáteli. Komediální snímek o sexu, lásce a intrikách fanoušky přesvědčil o tom, že jeho humor je doslova nekonečný.

„Teď s Ondrou Kubinou a Alexem Kolvou připravujeme už Mužketýry 2, což bude zhruba pětadvacetkrát větší projekt než první série,“ prozradil herec nadšeně pro iDNES. Fanoušci se tak rozhodně mají na co těšit.

Geneticky stvořen pro bláznovství

Vincent Navrátil o sobě rád tvrdí, že je blázen. Miluje humor a uvědomuje si, že někdy může na okolí působit jako šílenec. Právě proto ho ale koneckonců milují jeho sledující. A stejně šílení jsou i jeho kamarádi.

„Jsme stejně kovaní, máme stejný základ a stejné hodnoty, co se týká řemeslné práce. Nepřistupujeme k natáčení bohémsky, pro nás je to opravdu tvrdá řemeslná práce, děláme úplně všechno od scénáře až po postprodukci a Nově odevzdáváme už hotový projekt,“ vysvětlil herec.

Velký vliv na to, čím se živí a jaký má vztah k humoru, má podle něj i jeho rodina. „V naší rodině se nakumulovalo tolik generací umělců, že jsem prostě geneticky šlechtěný k tomu, abych byl blázen. Máma i oba moji dědové, mámin táta byl flétnista, tátův byl skladatel, nakonec to zkrátka převládlo,“ řekl v rozhovoru.

Holka na vdávání

Svůj humor kromě filmů a seriálů předvádí Navrátil i na sociálních sítích. Nedávno ukázal fanouškům snímek, na kterém stojí u plotny se zástěrou kolem pasu a chňapkou na ruce. „Holka na vdávání,“ připsal k fotce s humorem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vincent Navratil (@vincentnavratil)

Sledující se jeho slov chytili a předvedli, že ani jim smysl pro humor nechybí. „Vezmeš si mě?“ zeptal se hned bez ostychů jeden z nich. „Vincente, pojď mi uvařit,“ žádá někdo v dalším komentáři.

Je vidět, že svými vtipnými příspěvky si umí Navrátil získat fanoušky na svou stranu. Rozhodně je tak jasné, že v budoucnu se od něho lidé dočkají ještě velkých výkonů – ať už v roli herce, nebo režiséra. Humor tohoto mladého umělce jen tak neopustí.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Shani Maiová

Související články