Šikana, znásilnění a těhotenství v 19 letech. Lady Gaga zažila peklo, než ji poznal celý svět

od Denisa Richter
   < 1 minuta čtení

Zdroj: Shutterstock.com

Lady Gaga, pravým jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, si v mládí zažila peklo. Ve škole byla šikanovaná a na začátku své kariéry byla znásilněna producentem. Po tomto činu v 19 letech otěhotněla.

Lady Gaga navštěvovala dívčí katolickou školu. Její zkušenost ale nebyla vůbec dobrá. Její trápění neskončilo ani přestupem na střední školu.

Největší šikana pak proběhla na New York University, kde skupina studentů vytvořila na facebooku skupinu „Stefani Germanotto, nikdy nebudeš slavná“, která byla čistě věnována pomluvám, urážkám a psychickým úderům na budoucí hvězdu, jak podle webu Grunge řekla její bývalá spolužačka Lauren Bohn.

Na začátku kariéry znásilnění

Americká popová zpěvačka Lady Gaga si v mládí prošla peklem. Na začátku své kariéry byla znásilněna producentem.

Následkem toho otěhotněla. Násilný producent ji tentýž večer dovezl k domu jejích rodičů a ona se na několik měsíců zavřela ve studiu.

Lady Gaga nikdy nezveřejnila identitu onoho násilníka. Jeho jméno bude pod pokličkou držet navždy, protože už nikdy nechce čelit této osobě.

Pro Economic Times umělkyně řekla, že „traumata jí způsobila totální psychický zlom.“ S narušenou psychikou žila několik let. Až po několikátém úzkostném stavu v nemocnici posttraumatickou poruchu lékaři potvrdili.

Aby toho nebylo málo, Lady Gaga kvůli veškerému stresu trpěla poruchou příjmu potravy. Na konferenci It’s Our Turn v roce 2012 podle webu Grunge přiznala, že ač jedla celkem zdravě, každý večer zvracela. Chtěla zůstat hubená a bála se, že kvůli stresu začne její váha stoupat.

Navzdory nekonečné statečnosti, kterou Lady Gaga opravdu prokázala, pro ni nikdy nebylo lehké být ženou Hollywoodu. Proto se zahaluje do ikonických kostýmů a používá výrazný make-up.

Zdroje: Grunge, Economic Times

Autor: Denisa Richter

Související články