Plastiky celebrit, které se neměly nikdy stát. Takhle byste vypadat nechtěli

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Hvezda na cervenem koberci

Zdroj: Shuttestock

I mistr tesař se někdy utne. Tak se to bohužel stává ve všech odvětvích, plastickou chirurgii nevyjímaje. Které celebrity podstoupily nepovedené úpravy? Píše o nich server Pagalparrot.com.

Liposukce, větší prsa, botox, úpravy nosu či očních víček, to je jen základní výčet nejčastějších estetických úprav. Někdy se však stane, že úpravy nepřinesou kýžený výsledek, ale spíš opak.

Přirozenost jim nestačí

Ačkoliv si celebrity mohou najmout nejlepší plastické chirurgy na světě, ani to jim nezaručí skvělý výsledek.

Bývalá hvězda filmů pro náctileté a věčná průšvihářka Lindsay Lohan vypadá ve svých pětatřiceti letech trochu jako nepovedený kačer. Pravidelně si nechala zvětšovat rty botoxem a ty teď vypadají všelijak, jenom ne přirozeně.

Lindsay Lohan

Zdroj: Shutterstock

S přirozenou krásou a stárnutím se neuměla spokojit ani Meg Ryan. Pohledná blondýnka, která zazářila po boku Nicolase Cage ve snímku Město andělů se v průběhu let změnila téměř k nepoznání.

Rty jako kačer a výraz voskové figuríny

Další herečkou, která podstoupila ne příliš lichotivou úpravu rtů, je Goldie Hawn. Její úsměv už rozhodně není, co býval.

Také hvězda formátu Nicole Kidman přiznala, že podstoupila botox. Problémy s ovládáním mimických svalů ji ale donutily s ním přestat.

 

Nepřirozený výraz ve tváři má i bývalá manželka Donalda Trumpa a rodačka z České republiky Ivana Trump. Někdy je zkrátka lepší nechat čas jen tak plynout a stárnutí se nebránit.

Ivana Trump

Zdroj: Shutterstock

Chodící figurína Versace

Velké množství plastik absolvovala také představitelka nevinné Donny z kultovního seriálu Beverly Hills 90210 Tori Spelling. Nechala si zvětšit poprsí, upravit nos a bradu a dnes je slavná právě díky úpravám, které už rozhodně nepůsobí přirozeně.

Vůbec tím nejvíce odstrašujícím případem plastických operací je slavná módní návrhářka Donatella Versace. Svým vzhledem dnes okolí spíše děsí.

Donatella Versace

Zdroj: Shutterstock

Tak jako ve všech jiných oblastech, i v estetické medicíně platí, že nic se nemá přehánět. Výsledkem totiž může být zcela nepřirozený vzhled, který v kombinaci se stárnutím často působí komicky.

Autor: Karolína Ondrušková

Související články