Milan (57): S bývalou ženou máme před dětmi tajemství. Neodpustí nám, co jsme provedli

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz tajemstvideti

Zdroj: Shutterstock

Milan a jeho žena Květa se rozvedli před deseti lety. Mohla za to nevěra z Milanovy strany, která tenkrát nepříjemně zamávala s celou rodinou. Rozvod se dotkl i dětí, které se na otce zlobily. Už byly dost velké na to, aby chápaly, co se mezi rodiči stalo, a Milan se stal černou ovcí.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Bývalí manželé se následně několik let stýkali jen kvůli dětem. Viděli se na oslavách a podobně, neměli potřebu se vídat mimo tyhle rodinné akce. Pak se ale něco změnilo a Milan s Květou k sobě opět našli cestu. Mělo to ale jeden háček…

Byla to chyba, ale nešlo ji vzít zpátky

Milanovi velmi rychle došlo, že najít si milenku byla obrovská chyba. Kvůli pokušení a povyražení několik měsíců lhal celé rodině a celou rodinu svým románkem ohrozil.

„Když to prasklo, cítil jsem se opravdu pod psa,“ svěřuje se Milan, od kterého jsme obdrželi e-mail s jeho životním příběhem. „Jenže se to stalo a už to nešlo vzít zpátky,“ dodává.

Všichni se na mě dívali skrz prsty

Ačkoli se Květa nějakou dobu snažila, aby se o nevěře jejího muže nikdo nedozvěděl, a dokonce se mu snažila i odpustit, jak moc jí ublížil, nakonec to vzdala. To tajemství už dále nedokázala držet v sobě a o nevěře se dozvěděli úplně všichni.

„Najednou jsem byl černou ovcí rodiny,“ pokračuje Milan. „Děti mě nesnášely, naše vztahy hodně ochladly, což mě velmi mrzelo. I zbytek rodiny se na mě díval skrz prsty. Trápilo mě to, ale věděl jsem, že si to zasloužím,“ dodává.

Naše cesty se rozešly

Život Milana a Květy nabral každý svůj vlastní směr. Bývalí manželé se po rozvodu vídali jen kvůli dětem, vztahy mezi nimi ale nebyly ideální.

„Myslel jsem si, že prostě oba půjdeme dál, a nějakou dobu to vypadalo, že to tak bude,“ vysvětluje Milan. Po čase se ale ukázalo, že to nakonec bude úplně jinak.

Nikdo o tom neví

Milan a Květa se před necelým rokem opět začali vídat. Letos je to deset let od rozvodu a bývalí manželé spolu opět navázali vztah. Tentokrát ale tajný, nikdo o něm neví.

„Ještě jsme nikomu neřekli, že jsme se k sobě vrátili,“ píše Milan tajemně. „Děti si tenkrát užily svoje a nám je jasné, že pokud by věděly pravdu, nikdy by nám to neodpustily,“ vysvětluje.

S Květou prý nyní zažívají krásné chvíle. Oba dva se cítí zamilovaně jako kdysi na začátku jejich vztahu. Ani jeden netuší, kdy se odhodlají vyjít s pravdou ven. Oba se totiž bojí reakce dětí a okolí.

Autor: Nikol Kolomazníková

Související články