Dana Morávková a Petr Malásek oslavili stříbrnou svatbu a prozradili recept na šťastné manželství

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Dana Moravkova Malasek

Zdroj: Profimedia

Dana Morávková a Petr Malásek jsou zářivým příkladem toho, že i v showbyznysu může vzniknout stabilní pár, který spolu vydrží v dobrém i ve zlém čtvrt století.

Právě pětadvacet let společného života spolu v lednu populární herečka a klavírista oslavili. Přestože jsou pod neustálým dohledem médií, dokázali si spolu vytvořit harmonický vztah, a hlavně si ho po dlouhá léta udržet. To v prostředí, kde se oba pohybují, není zdaleka samozřejmostí.

Jejich vztah je určitě zajímavý tím, že se spolu stále rádi ukazují ve společnosti a je na nich vidět, že si vzájemnou společnost užívají.

Herečka Dana Morávková je velmi aktivní i na instagramu a na svém profilu se ráda chlubí nejen fotografiemi z profesního života, ale často přidá i soukromé snímky, kde je spolu s manželem. A přestože jak ona, tak i oceňovaný klavírista jsou pracovně hodně vytížení, podle zveřejněných fotografií si najdou čas, aby si společně vyrazili do společnosti nebo na cesty.

Bývalá úspěšná krasobruslařka už od počátku manželství přistupovala k tomuto závazku velmi zodpovědně a nic na tom nemění ani po čtvrt století.

Manželé spolu vychovali syna Petra, který je v současné době na studiích v zahraničí, kde se věnuje literatuře a tvůrčímu psaní. Recept na šťastné manželství vidí herečka v tom, že se ani jeden z páru nemá snažit svého partnera předělat podle svých představ.

I přesto, že čas od času bulvár přijde s ohromující novinkou, že jejich manželství je v krizi, nic tomu nenasvědčuje.

Bulvár zatím moc úspěšný nebyl

O bulváru si populární herečka nemyslí nic dobrého a je přesvědčená, že čím je pár spokojenější, tím víc to bulvární novináře dráždí a snaží se za každou cenu najít něco, na čem by mohli postavit nějaký senzační skandál, který by se dobře prodával. Proto mají doma jasné pravidlo, že bulvár ignorují, a když už se k nim nějaké zprávy dostanou, tak je přejdou s humorem.

Petr Malásek jako pozorný a skromný manžel

Dana se ráda chlubí, že jí manžel stále nosí domů květiny. Přestože on sám je nekupuje, je to hezké gesto. Manželství jí tak umí zpříjemnit tím, že ji i po mnoha letech dokáže překvapit.

Na sklonku loňského roku, kdy měli výročí zasnoubení, ji vzal třeba na víkend do Vídně, kde si užili chvíle ve dvou, zpestřené návštěvou divadla a výstavy.

Herečka svého muže i po těch letech miluje a cení si na něm především skromnosti, což je u tak úspěšného a talentovaného člověka vzácností. Navíc na svém muži má ráda i to, že jí toleruje její nedokonalost, kterou je nepříliš velký talent v kuchyni.

S humorem potom uvádí, že pro manželův klid s ním raději nikdy neprobírá své nadšení pro módu a nezmiňuje se mu, kolik má párů bot na podpatku. Některé věci ani milující manžel nemusí pochopit.

Zdroj: super.cz, instagram.com, zeny.iprima.cz
Autor: Lída Kropáčková

Související články