Žádný muž s vámi dlouho nevydrží? Možná děláte některé z těchto věcí

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Hadava zena

Zdroj: Shutterstock

Poznáte chlapa, líbí se vám a v žádném případě ho nechcete odradit? Pokud o vás muži ztrácí po krátkodobé známosti zájem, a vy stále nevíte, v čem je ten zakopaný pes, možná děláte některé z těchto věcí. Prozradíme vám, jaké chování muži na ženách nesnáší a kterému byste se měla příště vyvarovat.

Příliš řešíte svůj vzhled

Neříkáme, že vzhled není důležitý, ale pokud je pro vás váš vzhled na prvním místě, muž z toho příliš nadšený nebude.

Několikahodinové každodenní čančání před zrcadlem muž stejně neocení. Naopak ho to může spíše odradit. Pokud s ním odmítnete jet například pod stan, protože byste si mohla v přírodě zlomit nehet, musíte počítat s tím, že o vás brzy ztratí zájem a dá přednost holce do nepohody.

Chybí vám ženskost

Nic se zase nesmí přehánět. Pokud se oblékáte jako kluk, nepečujete o sebe a nemyslíte na to, aby vám to alespoň trochu slušelo, žádný muž vám k nohám nepadne. Dejte muži pocit, že vás může chránit. Že ho potřebujete po svém boku.

Pokud vám nabídne, že vám vezme těžkou tašku, neodmítejte ho. Přestože jste silná a nezávislá žena, dejte mu pocit, že je váš hrdina.

Jste příliš náladová

Každé z nás jednou za měsíc lítají hormony všemi směry. V jednu chvíli pláčeme u reklamy, v druhé milujeme celý svět. To každý normální chlap pochopí.

Pokud ale tyhle naše změny nálad trvají celý měsíc, nebude mít pochopení ani ten nejlepší muž na světě. Nikdo nechce doma fúrii, kolem které musí chodit po špičkách, aby se náhodou nerozčílila. Pokud nejste ve své kůži a máte splín, nevybíjejte si svoji špatnou náladu na něm.

Mluvíte jako dlaždič

Ačkoliv si možná připadáte jako drsná holka, když říkáte za každým slovem „vole“ a nešetříte vulgarismy, nikdo takovou ženu nebude chtít mít po svém boku.

Pokud mluvíte jako dlaždič, může to připadat fajn vašim kamarádům. Rozhodně ne někomu, koho máte zdobit a pro koho máte být něžnou květinkou. Sem tam můžete dát najevo svoje emoce něčím vulgárnějším, nemělo by to však být běžnou součástí každé vaší věty.

Jste na něm závislá

To, co muži nenávidí ze všeho nejvíc, jsou ženy, které bez nich neudělají ani krok. Trávit spolu krásné chvíle je samozřejmě skvělé, nemělo by se to ale přehánět.

Pokud chce jít muž s kamarády do hospody, nezakazujte mu to a nesnažte se jít s ním. Zajděte raději s kamarádkou na víno a dejte mu šanci popovídat si se svými kámoši o chlapských věcech a o tom, jak jste skvělá.

Uháníte ho

Nikdo nemá rád, když mu ten druhý neodepisuje. Neznamená to ale, že mu budete psát padesátkrát denně, a jakmile vám hned neodepíše, budete mu volat nebo ho přes zprávy uhánět, aby s vámi komunikoval. Možná jen nemá čas, řeší něco jiného nebo prostě jen nemá náladu ťukat do mobilu odpověď.

Dejte mu prostor a na každou jeho odpověď si trpělivě počkejte. Tím, že mu budete vyčítat, že vám neodepisuje, nedocílíte ničeho pozitivního. Leda tak toho, že se mu nebude chtít vám odepsat už vůbec.

Vyvoláváte zbytečné konflikty

Možná jste konfliktní typ a nedělá vám problém se s někým pohádat kvůli maličkosti. Vyvolávat ale hádku každý den není nic, po čem by muž toužil. Muži chtějí mít klid. Nechtějí doma hysterku, která je seřve na dvě doby za to, že se zpozdili o pět minut.

Snažte se být tolerantní, chápavá a nekřičte při každé příležitosti. Když budete pohodová holka, muž vás bude milovat.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články