Věštění s mincemi

od Nikola Jaroschová
   < 1 minuta čtení
mince

Zdroj: Shutterstock

Máš vyhlédnutého muže, ale nevíš, jaké sympatie k tobě chová? Zda případný vztah s ním má šanci na úspěch atd.? Stačí se zeptat mincí, jež trochu poodhalí roušku tohoto sladkého tajemství.

Abychom mohli začít, vezmi si tři jakékoliv mince, a to do obou dlaní. Pořádně jimi protřes! Mezitím mysli na svého muže, a poté tyto mince polož levou rukou (rukou srdce) na stůl.

Jednotlivé mince si pořádně prohlédni a podívej se, kolikrát padlo číslo a kolikrát padla druhá strana mincí. A poslední co ti zbývá je, než-li si přečíst věštbu, jež se ti nabízí:

Třikrát číslo:

Proč si s muži tak pohráváš, a zraňuješ jejich emoce? Srdce na ruku! Nebude to zase další nevinná oběť tvých krutých her? Pokud ne, a opravdu o něho stojíš, miluješ ho se vším všudy, chovej se k němu hlavně laskavě a snaž se na něho zapůsobit jen v tom nejlepším světle…

Dvakrát číslo:

Při výběru vhodného partnera ti napomáhá tvůj dobře vyvinutý pozorovací talent a intuice. Ano, máš velkou šanci na lásku, neboť pokud miluješ, zůstáváš věrná a svého partnera nejen respektuješ pro to jaký je, ale umíš ho i rozmazlovat svojí něhou.

Jedenkrát číslo:

Na své partnery kladeš moc velké nároky, a proto se nemůžeš pak jednou divit tomu, že jsi možná tu pravou lásku nechala jen tak proklouznout mezi prsty, a to jen proto, že nebyl až moc perfektní, a měl i nějaké ty své mouchy. Nehledej perfektní štěstí, to se získává jen postupem času, dříve nikoliv!

Třikrát lev:

Asi tě zklamu, ale ještě nejsi dostatečně vyzrálá na trvalý vztah s velkým V. A ptáš se proč?

Uber na intenzitě flirtování a provokování, jen tak jsi na správné cestě, jak se postupně usadit a najít si ne- povrchní známost, ale protějšek „na celý“ život…

Autor: redakce

Související články