Tři nejvíce nenáviděná znamení zvěrokruhu: Proč vás ostatní lidé odsoudí dříve, než vás poznají?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
astrologie

Zdroj: Shutterstock

Znamení zvěrokruhu nás samozřejmě zcela nedefinují. Pravda ale je, že když si přečtete odbornou příručku týkající se našeho astrologického základu, zjistíte, že na vás pravděpodobně celá řada informací sedí. Existují skutečně znamení zvěrokruhu, která jsou více nenáviděná než ta ostatní?

Skutečně ano, ovšem zároveň je to také důvod toho, proč jsou tato tři znamení, která v lidech vyvolají na první dojem pocit nenávisti, ve skutečnosti těmi nejlepšími, kterým je neustále co závidět.

Myslíte si, že na vás celý svět pohlíží spatra? Že jste neustále neprávem někým podceňováni? Možná za to může právě vaše znamení. Prozradíme, která tři znamení jsou ta nejvíce nenáviděná.

Lev egomaniak

Na své okolí Lvi působí jako přehnaně sebevědomí lidé, kteří si o sobě myslí víc, než ve skutečnosti jsou. Hlučné osoby, které chtějí být neustále středem pozornosti, rády o sobě mluví a dávají si záležet na tom, abyste na ně jen tak nezapomněli.

Skutečnost je ale taková, že Lev je ovládán planetou slunce, a tak potřebuje neustále vyzařovat sálání kolem sebe. Záleží mu více na tom, jak ho vnímá okolí, než jak se vidí on sám.

I když se Lev cítí špatně, snaží se působit jako hrdina, který chce být obdivován a všemi uznáván. Ve skutečnosti Lvi potřebují lásku a pochopení, mají totiž spoustu trápení, se kterými se nedokážou světu svěřit.

Blíženci nedokážou udržet tajemství

Blížence chce za nejlepší kamarády jen málokdo. Je o nich totiž známo, že nedokážou udržet tajemství. Cokoli jim sdělíte, okamžitě řeknou světu. I když slíbí, že pomlčí, nakonec se na ně nemůžete spolehnout.

Proto se jim lidé raději vyhýbají a příliš před nimi nemluví. Pravda je ale taková, že Blíženci jsou znamením dvojčat, které představuje jednu lidskou hlavu plnou myšlenek pro dvě osoby.

Blíženci mají hlavu přeplněnou starostmi a potřebují nějak ventilovat to, co vědí. Na druhou stranu ale dokážou naslouchat a skutečně je zajímá, co jim říkáte. Podělte se s nimi o svá trápení, ulevte si a nechte si poradit.

Jediná nevýhoda je, že se o tom nejspíš dozví i ostatní, kterým budou ovšem vaše trápení ukradená a do pár dní na ně zapomenou. Blíženci jsou ve skutečnosti jedni z nejlepších přátel, které si můžete přát.

Zákeřný a ledový štír

Štíry okolí vnímá jako osoby, které si nikoho jen tak nepřipustí k tělu. Jsou introvertní, neustále se starají jen sami o sebe, s okolím nekomunikují. Když jim ale někdo ublíží, plánují pomstu, chovají se zákeřně.

Pravda je ale taková, že to vše pramení z jejich introvertní povahy, která je chrání před nepřáteli. Podobně jako skuteční Štíři mají i lidé tohoto znamení tvrdou skořápku.

Pokud se s někým dostatečně seznámí, dokážou se mu otevřít, povědět mu o všech svých tajných přáních a podržet ho ve všech situacích.

Navíc nemají v povaze odpouštět. A to nejen svým nepřátelům, ale také nepřátelům těch, které milují. Pokud se s nějakým Štírem dáte dohromady, získáte si věrného a statečného bodyguarda, který nikoho nenechá, aby vám ublížil.

Zdroj: purewow.com

Autor: Shani Maiová

Související články