Nejlepší sexuální partneři podle horoskopu. Máte doma toho pravého?

od Nikola Jaroschová
   < 1 minuta čtení
Astrologie v posteli

Zdroj: Shutterstock

Znamení zvěrokruhu může o osobě hodně prozradit. Jak je to ale s výkonností v posteli podle horoskopu? Která znamení jsou těmi nejlepšími milenci? Připravili jsme pro vás jasný přehled.

Pro to, aby vztah mezi partnery zdravě a spolehlivě fungoval, je třeba, aby to dvojici klapalo také po milostné stránce. Vzájemná přitažlivost a touha po uspokojení potřeb toho druhého se totiž většinou odehrává hlavně v posteli.

Velkorysý Býk

Astrologie je zajímavá věda a podle znamení zvěrokruhu je možné nejen určit charakter člověka, ale také to, jaký je v posteli. Která znamení tuto oblast ovládají nejlépe?

Za jednoho z nejlepších milenců byl zvolen Býk. Vládne mu planeta lásky Venuše a času, který v posteli strávíte právě s tímto znamením, rozhodně nebudete litovat.

Velkorysost a potěšení toho druhého jsou hlavními motory Býka. Nejlépe se k nim v posteli hodí další Býk, Váha, Štír nebo Střelec.

Elegantní Váhy

Dalším znamením, kterému vládne Venuše, jsou Váhy, a i ty patří mezi nejlepší milence. V posteli jsou velmi smyslní a elegantní.

Svého partnera totiž velmi rádi přivádějí do sedmého nebe a toto potěšení si pak umí řádně užít. Milování navíc potřebují k tomu, aby cítili, že žijí. K Váhám se v této oblasti nejlépe hodí Býk, Váhy, Štír nebo Lev.

Nároční Štíři

Milování doslova přitahují také Štíři. Jejich smyslná a vášnivá povaha je navíc ponouká k tomu zkoušet neustále nové věci, a to i v ložnici.

Na svůj protějšek jsou ale velmi nároční, vyžadují naprostou oddanost a potřebují s partnerem být v co nejsilnějším souznění. Když jim ale toto splníte, jsou schopni pro vás udělat cokoliv a snesou i modré z nebe.

Jako partneři jsou velmi nároční a také dost žárliví. Nejlépe se k nim proto hodí jedinci narození ve znamení Štíra, Býka, Váhy, Raka nebo Ryb.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Karolína Ondrušková

Související články