Narážíte na samé nevhodné partnery? Těmto typům mužů se raději vyhněte obloukem

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Lakomy muz

Zdroj: Shutterstock

Určitě znáte ten pocit, když potkáte muže, který by se zpočátku mohl zdát jako skvělá partie, pak ale přijde zlom a vy zjistíte, že některé jeho charakteristické rysy zkrátka nedokážete zkousnout. A tak se jde zase o dům dál. Poradíme vám, kterým typům se vyhnout obloukem hned na začátku.

Víme, že pravou tvář muže, se kterým jsme se začala vídat, nebude snadné odhalit hned na prvním rande. Můžete si však všímat nepatrných signálů, které vám prozradí, že tudy cesta opravdu nepovede.

Existují totiž typy mužů, které po svém boku zkrátka nechcete a nikdy chtít ani nebudete. Kteří to jsou?

Přecitlivělá duše

Je samozřejmé, že máme rády emočně založené muže, ovšem čeho je moc, toho je příliš. Pokud si pobrečí u filmu nebo je dojme až k pláči nějaké vaše romantické gesto, je to naprosto v pořádku, a tohle my umíme patřičně ocenit.

Ovšem pokud se jedná o uplakánka a věčně nespokojeného stěžovatele, kterého rozhodí sebemenší životní překážka, doporučujeme se od něj držet co nejdál. Takový muž vám nikdy nebude oporou. Naopak z vás bude postupně vysávat veškerou energii a pozitivní přístup svým nekonečným stěžováním a fňukáním.

Držgrešle

Samozřejmě nikdo nestojí o marnotratného muže, který bezmyšlenkovitě utrácí peníze za zbytečnosti. Něco jiného je ale člověk, který řeší každou korunu a takzvaně nepustí chlup. Snaží se šetřit na všem a počítá každou korunu.

Nejlépe takového člověka můžete odhalit hned na prvním rande, a to tak, že si všimnete, jak velké dýško dal obsluze, pokud vůbec nějaké (jestli tedy vůbec útratu zaplatí on). Nejenže vám takový člověk bude dělat svým přístupem ostudu, navíc nepočítejte s tím, že za vás někdy něco jen tak zaplatí. A co si budeme povídat, takoví lidé stejně nikdy nezbohatnou.

Mamánek

Když má muž dobrý vztah se svou mámou a má ji rád, je to samozřejmě skvělé. Pokud jí ale volá při každé příležitosti, vozí jí špinavé prádlo na vyprání, nebo si od ní nechává večer co večer vyvařovat, měla byste být na pozoru.

Takoví muži totiž považují názor své maminky za svatý, řídí se pouze podle toho, co jim ona řekne, a tak by se mohlo jednoduše stát, že se své potenciální tchyni nezalíbíte a mamánek vás bez okolků pošle tam, odkud jste přišla.

Žárlivec

Zdravá žárlivost do každého dobře fungujícího vztahu patří. Bez ní by to nebylo ono a chybělo by ve vztahu nějaké to vzrušení a napětí. Jenže pokud má váš partner problém už jenom s tím, že si chcete vyjít s kamarádkami za zábavou, nebo vás nebude chtít pouštět ani s vaším nejlepším kamarádem na kávu, udělejte s ním krátký proces.

Čekal by vás život v nekonečném uzurpátorství, plný citového vydírání, výčitek a žárlivých scén. Také nezapomínejte na to, že platí pravidlo „podle sebe soudím tebe“. Takže je dost možné, že jeho nedůvěřivost spočívá v tom, že právě on sám není žádné věrné neviňátko a v každém střetnutí se ženou vidí možnou nevěru ze své strany.

Stavitel vzdušných zámků

Od první chvíle vám maže med kolem pusy v podobě plánování dovolených, slibovaných dárků a vyhlídek na společný skvělý život. Pak ale z toho nic není a vše zůstane jen u promlčených slibů a plánů.

Sice se vám bude velice dobře poslouchat jeho plán, jak vás hodlá toto léto vzít tam a tam, ale pak léto končí a slibovaná dovolená, o kterou jste vy sama ani nežádala, je tatam. S takovým člověkem žádnou budoucnost nechcete.

Neustále budete jen na něco čekat, doufat a těšit se a nikdy se ničeho z jeho strany nedočkáte.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články