Nejde vám to? Pět produktů, které vám pomohou zlepšit intimní život

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
láska, vztah, erotika, muž a žena

Zdroj: Shutterstock

Hledáte ve svém vztahu nový impuls? Máme pro vás několik skvělých tipů na produkty, o kterých jste možná neslyšeli, ale rozhodně by měly být součástí vašeho milostného vztahu. Pomůžou vám naladit váš intimní život na novou notu.

Masážní svíčky

Svíčku si zapálíte, necháte rozpustit část směsi do podoby masážní emulze, svíčku sfouknete a rozpuštěnou směs nalijete na část těla vašeho partnera.

Nemusíte se bát, že by byla směs moc horká, naopak je příjemně teplá, obsahuje bambucké máslo, mandlový či kokosový olej a další příjemné látky, které zjemní pokožku. Ideální je na romantickou masáž či předehru.

Sexy prádlo

Jasně, že je ideální, když nosíte samé sexy tanga s krajkami, ale ne vždy je na ně nálada. Přesto zkuste svého partnera překvapit tím, že si koupíte nějakou hezkou sadu prádla, které bude nejen krásné, ale pro vás i pohodlné.

Na babičkovské bombarďáky to sice nemá, ale váš partner bude nadšený a uvidí, že o něj i po letech vztahu máte zájem.

Kostýmy

S prádlem často souvisí i kostýmy, které k intimnímu životu prostě občas patří. Intimní život často upadá do stereotypu, což může mít negativní vliv na váš milostný život. Přitom stačí, když si jednou za čas vezmete svůdný korzet či kostým letušky, a uvidíte, jaké skvělé účinky to bude mít na váš sexuální život.

Stimulující gely

Orgasmus u žen je stále velké téma. Pokud jej žena dosáhne, dá se to považovat za výsledek dobře odvedené práce. Některé ženy jej mají pokaždé, některé si o něm mohou nechat jen zdát.

Dnes jsou velkými pomocníky i lubrikanty či spreje, díky kterým se prokrví ženské pohlavní orgány a zlepší se jejich elasticita. Žena tak dosáhne většího prožitku a vzrušení.

Feromony

To, že feromony silně ovládají zvířata, se všeobecně ví. V současné době jde koupit i feromony pro lidi, a to v podobě parfémů či vonných svíček. Obsahují směs látek, které se snaží zapůsobit na opačné pohlaví a zvýšit přitažlivost, sex-appeal a navodit příjemnou a svůdnou atmosféru.

Autor: Sofie Nyklová

Související články