Máte pocit, že vás štěstí obchází obloukem? Vaše znamení napoví, kde ho hledat

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Horoskop stesti

Zdroj: Shutterstock

Na astrologii se obracíme s velkou spoustou otázek a na velkou část z nich nám dá odpověď. Včetně toho, kde můžeme najít své štěstí. V každém z našich rodných diagramů je astrologický bod, který nám pomůže určit, kde naše štěstí leží.

Beran

Vaše štěstí pochází z toho, jak jedineční dokážete být, stejně tak jako z vaší schopnosti a odvahy vrhat se do všeho po hlavě. Oplýváte rychlými reflexy a vaše kouzlo spočívá v originálním smyslu pro humor.

Štěstí hledejte především v příležitostech, které vám umožní prodat vaši osobnost a vaši image.

Býk

Jste požehnáni silnými smysly a vaše štěstí přijde ve chvíli, kdy se vám je podaří zdokonalit. Zaměřte se na rozpoznání rozdílu mezi kvalitou a kvantitou.

Ve chvíli, kdy se vám tohle podaří a dokážete z toho vytěžit to pravé, štěstí vám půjde samo naproti.

Blíženci

Vaším darem je výřečnost, tedy je důležité, abyste se zdokonalovali ve vokálním projevu a neustále si rozšiřovali svou slovní zásobu.

Pozor si ale dejte na to, abyste nekývli na realizaci příliš mnoha projektů. Blíženci mají perfektní energii k začínání nových a nových věcí, ale s jejich dokončováním mají problém.

Rak

V každém případě vsaďte na svou intuici a bezmezně jí věřte. To je totiž přesně to, v čem jste dobří a co vám přinese štěstí.
Bez problému dokážete porozumět svým emocím a umíte je skvěle identifikovat.

Lev

Díky vaší disciplíně a důslednosti bude vaše práce mluvit za vás. Vaše štěstí se samozřejmě nachází ve vaší hvězdné síle a přirozené kreativitě.

Máte velké předpoklady k tomu stát se fenomenální osobností, pro kterou půjde štěstí ruku v ruce.

Panna

Jste takový superhrdina, který nejvíce září, když může pomáhat tam, kde je to nejvíc potřeba. Ostatní považují tuhle vaši vlastnost za pozoruhodnou.

Přesně tato vlastnost vás může dovést ke štěstí. Už jste přemýšleli o tom, že se stanete dobrovolníkem? Na nic nečekejte a směle do toho. Štěstí na vás čeká právě tam.

Váhy

Oplýváte diplomatickými schopnostmi, díky kterým dokážete urovnat sváry a hádky a přinést mír na místa, kde je to potřeba.

Už jenom to, že umíte přimět lidi pozitivně vnímat každou situaci, vám přinese štěstí.

Štír

Vám mají lidé tendenci a chuť svěřovat se se svými největšími tajemstvími. Vyvoláváte v nich potřebu všechno vám říct, protože z vás cítí jednak sílu, a stejně tak i pochopení.

Je dost možné, že toho pak budou litovat, tak se k vám budou chovat odtažitě. V tu danou chvíli to ale tak cítili.

Střelec

Máte veliké nadání na učení, takže vás potká štěstí ve chvílích, když vaše vědomosti předáte dál.

Pro rozvoj vaší osobnosti tím správným směrem je také dobré cestování, bez kterého si nedokážete představit život a které posiluje vaši mysl.

Kozoroh

Tvrdá práce, důslednost a disciplína jsou vaše silné stránky, na kterých můžete bez problémů stavět.

Jste rozenými vůdci a jste předurčeni k tomu, abyste dosáhli svých cílů. Když se do něčeho pustíte, s největší pravděpodobností se vám to vyplatí.

Vodnář

Jste přirozeným inovátorem. Máte moc vidět svět přesně takový, jaký je, i takový, jaký by být mohl.

Umíte ovlivnit lidi, a pokud si najdete ten správný sociální kruh, stanete se přirozeným vůdcem. Tam je vaše místo.

Ryby

Jste obdařeni schopností porozumět složitým situacím a emočně nejasným chvílím. Zkuste své štěstí najít v kreativně zaměřených oblastech a v umění.

Nezapomínejte si dávat pozor na to, abyste si nenakládali víc, než dokážete zvládnout. Máte k tomu totiž často tendenci.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články