Která znamení zaznamenají úspěch až po třicítce?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Horoskop po tricitce

Zdroj: Shutterstock

Kulaté narozeniny fungují jako milníky označující dekády, které už máme za sebou. Mění se priority, styl a způsob života i prostředí kolem nás. Která dvě znamení zvěrokruhu však zaznamenají ten největší úspěch až po třech dekádách?

Ačkoliv můžou být třicátiny pro někoho naprosto stresující, někdo je naopak vítá s otevřenou náručí a těší se, co další dekáda přinese.

Začíná to pravé dospívání

Bezpochyby ale překročení třicátin znamená změny nejen na duši, ale také na těle. Metabolismus zpomaluje, což může znamenat drobnější přibírání na váze, ale například ženy umějí více vnímat své tělo a více si užívají například milování.

Co ale na změny po třicítce říká horoskop? Vůbec nejlépe jsou na tom dvě znamení, která právě s tímto zlomovým věkem dosáhnou ve svém životě vrcholu.

Vodnář využije své originality

Nepřizpůsobivý Vodnář, který jde často proti proudu, možná nezapadal ve škole do kolektivu. Jeho vrcholné období ale přichází právě s třicítkou. Umí být totiž velmi podnikavý a inovativní, což se v tuto životní dobu hodí.

Nebojí se plavat proti proudu a tím pádem ho jen málokdo přehlédne. Vodnáři mají velmi originální myšlenky a jejich život rozhodně není nudný.

Dalším znamením, které je ve třiceti na vrcholu, je Kozoroh. Jejich ambiciózní povaha s touhou vyzkoušet a stíhat vše totiž právě v tomto věku najde správný balanc.

Kozoroh naplno využije svůj potenciál

V období studia většinou Kozorozi bývají všudypřítomní. Mají spoustu mimoškolních aktivit, nemají problém být mluvčím třídy a zároveň kapitánem sportovního týmu.

Ve třiceti ze svých aktivit sice jen tak nepoleví a stále jsou neoblomnými workoholiky, nicméně se už s časem naučí mnohem efektivněji pracovat. Často tak vykonávají vyšší manažerské pozice a vedou tým lidí k lepším výsledkům.

I pro ostatní znamení zvěrokruhu však třicáté narozeniny znamenají mnoho změn. S posouváním věkové hranice pro založení rodiny totiž právě v rozmezí třiceti až čtyřiceti let lidé zakládají rodiny, a získávají tak úplně nové zkušenosti a povinnosti.

Zdroj: purewow.com

Autor: Karolína Ondrušková

Související články