Jak učinit partnera šťastným: Osvojte si tyto postupy a způsoby

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Tipy stastny partner

Zdroj: Shutterstock

Dělat toho druhého šťastným by měla být ve vztahu nepsaná povinnost každého z nás. Vidět totiž člověka, kterého milujeme a na kterém nám záleží, jak je šťastný a spokojený, je bezesporu jedním z nejkrásnějších pohledů vůbec. Souhlasíte?

Milujete-li svého partnera, pak určitě chcete, aby byl šťastný. Hledáte způsoby, jak ho potěšit. Čím ho překvapit. Jak mu udělat radost. A víte co? Ušetřili jsme vám spoustu práce a zajímavé způsoby, jak učinit svoji drahou polovičku šťastnou jsme pro vás sepsali do následujících řádků.

Nešetřete chválou

Koho by nepotěšilo, když ho někdo za něco pochválí? Ať už to bude dobře připravená večeře, nebo vhodně zvolený outfit. Chválou nešetřete a spolehněte se, že to vašeho partnera zahřeje u srdíčka.

Dejte mu najevo svoji lásku

Vyjadřovat si vzájemně lásku nemusíme jen na začátku vztahu, kdy jsme zamilovaní až na půdu a máme tendence projevovat si to klidně 24/7.

I když jste spolu dlouho, nezapomínejte si dávat najevo, že se milujete a že vám na tom druhém záleží. Je to maličkost, která dokáže velké věci.

Obejměte ho

Je prokázáno, že objetí má blahodárné účinky. Proto se objímejte klidně jen tak, bez důvodu. I tahle drobnost učiní vašeho miláčka šťastného a (u)spokojeného.

Napište mu (milostný) dopis

Dříve nebyly mobily, neexistovaly SMS zprávy ani chaty na sociálních sítích. A kdo žil v této době, ten by vám potvrdil, že najít ve schránce milostný dopis od člověka, kterého milujete, byl opravdu krásný a samozřejmě šťastný pocit.

I když jsme dneska úplně jinde, co pokazíte tím, když partnerovi napíšete pár sladkých, zamilovaných řádků? Rozhodně nic!

Překvapte ho v prádle

Kupte si kvůli svému miláčkovi nějaké svůdné prádlo a připravte pro něho vzrušující zábavu za dveřmi ložnice. Takové překvápko udělá šťastného každého chlapa!

Líbejte se

Nejen vzrušující líbačka, ale i na první pohled obyčejná letmá pusa dokáže v člověku vyvolat velice příjemné pocity.

Proto neváhejte a věnujte svému milému polibek jen tak. Vtiskněte mu ho do vlasů, dejte mu pusu na krk nebo kamkoli jinam.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články