Jak přimět partnera, aby na vás žárlil (a tím si vás víc všímal)

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Jak primet partnera k zarlivosti

Zdroj: Shutterstock

Říká se, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že žárlivost je do jisté míry roztomilá. Označují ji jako projev lásky. Čím jsou spolu partneři déle, tím žárlivost postupně opadá. Nejedna žena má pak pocit, že ji partner bere jako samozřejmost…

Možná se i vy cítíte podobně. Už jste spolu nějaký ten pátek. Počáteční bouřlivá zamilovanost je dávno fuč. Vystřídala ji láska, ale možná taky stereotyp. A vám v hlavě hlodá červík pochybnosti, zdali nejste pro svého miláčka už „jistá“. Co teď?

Trocha žárlivosti (ani po letech) neuškodí

Co se žárlivosti týče, platí zde jedno pravidlo: nic se nesmí přehánět. Pokud jste spolu už dlouho a vzájemně si důvěřujete, pak je pravděpodobné, že už jeden na druhého nemáte důvod žárlit.

Jenže když se neobjeví žárlivost, přichází na scénu pochybnost, zda vás má partner pořád rád. Záleží mu na vás?

Chcete-li se ujistit, že je to mezi vámi naprosto v pořádku, určitě přemýšlíte, jak toho docílit. Vyvolat v partnerovi trochu té žárlivosti nemusí být na škodu.

Jak partnera přimět, aby (znovu) žárlil?

Věřte nebo ne, ale žárlivost je jedním z nejpůvodnějších lidských instinktů. Lze ji označit jako jeden z nejintenzivnějších pocitů, které můžete ve vztahu zažít.

Ptáte se, jak v partnerovi (znovu) vyvolat žárlivost? Není třeba si lámat hlavu. Udělali jsme to za vás a pár zajímavých tipů jsme vám sepsali do dnešního článku!

Pěkně se oblečte a namalujte

Nikdo netvrdí, že o sebe jinak nepečujete, nebo že snad chodíte neupravené. Ale když si dopřejete čas samy pro sebe, vezmete si na sebe něco pěkného a dáte si záležet s pěkným líčením, můžete se spolehnout, že taková snaha rozhodně nezůstane bez povšimnutí u vašeho partnera. Když se zeptá, proč jste se tak vyšňořily, nemusíte mu nic vysvětlovat. Jen ho nechte, ať v něm klíčí žárlivost.

Mějte za kamarády muže

Dávno není pravda, že by se muži kamarádili pouze s muži a ženy se ženami. Mnoho žen si totiž daleko více rozumí s opačným pohlavím, proto hledají kamarády mezi muži.

I to je způsob, jak přimět partnera žárlit. Mějte za (klidně nejlepšího) přítele muže, kterého zvěte, smějte se jeho vtipům, travte společně čas. Je jasné, že toho vašeho to nenechá chladného.

Buďte zdrženlivé v sexu

Když partnerovi „nedáte“, kdykoli si řekne, zaručeně to v něm bude hlodat. Tuhle vás může bolet hlava, jindy můžete být unavené, nebo prostě nemáte chuť. Bude přemýšlet, jestli náhodou nemáte vyžití jinde.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články