Jak přijít na partnerovu nevěru a prohlédnout jeho výmluvy a taktiky

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení
partneri nevera

Zdroj: Shutterstock

Nevěra byla, je a bude. Někdo věří teorii, že taková dobře provedená nevěra zachránila nejeden vztah. Tohle je však nutné doplnit nezbytným klišé, že co oči nevidí, srdce nebolí. Možná je lepší, že na nevěru svého partnera nepřijdete, a proto je dobré po ničem nepátrat. Pokud se však rozhodnete, že o každém záletu vašeho drahého vědět chcete, nikdo vám v tom nezabrání. Protože jakmile se ženská rozhodne, že na nevěru svého partnera přijde, tak to dřív nebo později udělá.

Být profesionálním nevěrníkem není žádná legrace. Vyžaduje to spoustu kreativity, talentu, fantazie a organizace, aby vše klaplo tak, jak má. Je potřeba opatřit si neprůstřelné alibi, a když plán selže, je důležité mít vždy plán B nebo ovládat schopnost manipulace.

Tady je několik oblíbených taktik ostřílených nevěrníků 21. století. Je rozhodně dobré je znát, pokud nechcete, aby vašemu muži nějaký ten úlet prošel.

Pod lampou je největší tma

Zatajování nevěry nemusí vždy nutně obsahovat jednu lež za druhou. Napadlo by vás, že se dá k tomuto účelu použít pravda a nic než pravda?

„Když mi moje partnerka například oznámí, že bude přes víkend pryč, s klidem jí řeknu, že jdu hned volat milence, aby přišla. Zasměje se a ani náhodou jí nenapadne, že jen říkám čistou pravdu. Proč bych jí to takhle říkal, kdybych měl něco takového opravdu v plánu, no ne? Po jejím návratu jí ještě řeknu, jak jsem si to tu s tou milenkou užil, ale že už mi chyběla ona, takže jsem rád, že se mi vrátila,“ nechal se slyšet jeden ze zkušených nevěrníků.

Je to pokrytec

Pokud máte v partnerovi důvěru, milerád ji ve vás ještě přikrmí. To udělá jednoduše tím, že bude naprosto nekompromisně odsuzovat jakoukoliv nevěru. Ale ne jen tu „potenciální“ svoji, ale nevěru obecně.

Bude vám vyprávět, že právě zjistil, že jeho kamarád nebo kolega podvedl svoji partnerku a jemu se to absolutně příčí. Že nechápe, jak to někdo vůbec může udělat, že je to strašné a nechutné, a že nevidí jediný důvod, proč by měli lidé vůbec podvádět. Nezapomene se zmínit, že on by to nedokázal udělat, ani kdyby chtěl.

A tyhle věty vám bude říkat, zatímco si v hlavě přemítá svůj poslední úžasný sex se svou milenkou, od které se právě vrátil. Bude ten největší pokrytec na světě, ale pokud zatím nemáte důvod mu nevěřit, s jeho názorem se pravděpodobně spokojíte a nebudete zbytečně pojímat podezření, že své zásady přehodnotil.

Ať to každý ví

Ženy by si řekly, že když už je ten jejich podvádí, tak to bude dělat tak, aby to vědělo co nejméně lidí. Aby se k ní informace, že ji podvádí, nedostaly. Přece není tak hloupý, aby to vykládal všude kolem. Přesně na to nevěrní muži spoléhají.

Oni se tím dokonce pyšně chlubí. Oni to totiž mají velice dobře promyšlené a vymyšlené. Co by se stalo, kdyby jeho partnerce někdo z jejich společných kamarádů řekl, že ji přítel podvádí? Přitiskla by přítele ke zdi a chtěla po něm vysvětlení a pravdu. Co by on odpověděl? „To si myslíš, že jsem tak hloupý, abych to vykládal lidem, které znáš? Ten člověk na nás jenom žárlí a chce nás rozeštvat, tak si tohle vymyslel.“

A pochyby o jeho věrnosti by byly ty tam. A především se zde dá spolehnout na to, že žádný kamarád to jen tak neřekne. Nechce být ten posel špatných zpráv, který může navždycky rozdělit dva lidi.

To jen tak nevymyslíš

Pokud se tento typ nevěrníka někde zapomene s nějakou slečnou, ignoruje vyzvánění telefonu a neodpovídá na zoufalé zprávy své partnerky, budete si muset připravit naprosto dokonalou historku, která spolehlivě odůvodní jeho nepřítomnost.

Jenže to nemůže být jen tak ledajaká historka. Musí být taková, která nepůjde nijak zpochybnit. A to nejlépe zajistí tím, že přijde s naprosto neuvěřitelnou situací, která bude jak vystřižená z nejabsurdnějšího pitomého seriálu. Žádné ohrané klišé, ale něco stoprocentně neuvěřitelného.

Když jeden velice zkušený chlapík nepřišel celou noc domů, po návratu, kde na něj čekala partnerka s válečkem v ruce, spustil dokonalé vysvětlení.

„Tak si představ, že jsem šel kolem autobusového nádraží, kde se zrovna rvali fotbaloví fanoušci. Přijela zásahovka a všechny tam pozatýkali. A mě normálně sebrali taky, protože si mysleli, že patřím k nim. No nemohl jsem jim vysvětlit, že jdu jenom kolem. Drželi mě tam, dokud všechny nevyslechli a nepochopili, že je to celé jenom nedorozumění. Vybil se mi mobil a mám toho vážně dost, takže pokud na mě chceš teď řvát, nech si to prosím na jindy.“ A je to. Kdyby jí lhal, určitě by si vymyslel něco uvěřitelnějšího.

Argumenty v rukávu

Jak už bylo řečeno, je důležité mít připravená esa v rukávu, která nevěrník může v případě potřeby vytáhnout.

Může se například stát, že vás partnerka bude chtít v dobré víře překvapit v práci nebo se vrátit domů dřív. Co on tedy udělá, když za ním přijdete a zjistíte, že není tam, kde by měl být? Samozřejmě může říct, že si musel jít něco zařídit, nebo že nastala nějaká neočekávaná situace a musel někam jít nebo změnit své nahlášené plány.

Lepší ovšem je použít výmluvu, že pro vás zařizoval překvapení, kupoval dárek nebo něco podobného, a být naštvaný, že to nevyšlo a nemůže vás překvapit.

Pravdivost této výmluvy si můžete jednoduše ověřit, a to tak, že když v dohledné době žádné překvapení ani dárek nenastane, byla to pravděpodobně pouze výmluva prolhaného nevěrníka.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články