Hvězdy nelžou: S těmito znameními vám to bude fungovat. Od jiných dejte raději ruce pryč!

od Šárka Blahoňovská
   4 minuty čtení
horoskop laska

Zdroj: Shutterstock

Obecně lze říct, že nejvíce si spolu rozumí znamení, která jsou pod stejným živlem – ohněm, vodou, zemí či vzduchem. Ale neplatí to vždycky. V jakém slunečním znamení jste se narodili, může hodně vypovídat o tom, s kým vám to teoreticky bude klapat. Která znamení vychází nejlépe s tím vaším a kde to bude určitě jiskřit?

Beran

Berani si určitě porozumí s otevřenými Střelci, kteří se dokážou přizpůsobit jejich divoké povaze a dělat bláznivé věci. Klapat to bude i se Lvem, kde se budou dvě velké a sebevědomé bytosti prát tak, že to mezi nimi bude neskutečně jiskřit.

Harmonický vztah je čeká i s Blíženci, kteří jsou natolik zajímaví a proměnliví, že nesoustředěné Berany nebudou nudit. Láskou je okouzlí i Vodnáři, kteří jsou rádi svobodní, a stejně jako Berani se nenechají ničím a nikým spoutat.

Býk

S Pannami si Býci užijí klidný a láskyplný vztah, kde se budou moci jeden o druhého opřít a spolehnout se na sebe. Podobnou jistotu budou mít i s Kozorohem, kde si oba budou moci v klidu všechno promyslet a naplánovat tak, jak jim to vyhovuje.

Klapat jim to bude i s Raky, kteří podpoří jejich někdy potlačovanou pečovatelskou povahu, ale také s Rybami. Ty zase Býky, kteří jsou občas až moc u země, pozvednou do snivých výšin.

Blíženci

Blíženci si rozumí s Vodnáři, kterým nebude dělat problém přizpůsobit se jejich proměnlivé povaze a náladám. Společně budou každý den někým jiným.

Klapat jim to bude i s Váhami, kde to bude jiskřit díky stejné verbální úrovni a zálibě ve flirtu. Jejich konverzace bude jedna velká jízda.

Vyhovovat jim to bude i s Berany, kteří jsou jim silnými soupeři, co se ega týče. Sympatický vztah to bude i se Lvy, již je budou obdivovat a oni je budou rozmazlovat.

Rak

Spojení Raků s Rybami je velmi romantické, umějí se napojit jeden na druhého a jejich vztah bude velmi hluboký.

Vášnivé spojení je čeká i se Štíry, kteří budou pro Raky tak trochu tajemným znamení. Sexuální přitažlivost je zde obrovská.

S Býky prožijí klidný vztah založený na harmonickém porozumění a společném klidném tempu. Panny zase jejich chaotický život zklidní a oni díky nim dostanou kořeny a zázemí.

Lev

Spojení Lva s Beranem bude velmi výbušný vztah plný soupeření a hádek, ale také velké vášně, lásky a zážitků. S Střelci to bude trochu klidnější, imponuje jim hlavně jejich loajalita a oddanost.

Fungovat to bude i s Blíženci, ti si se Lvem rozumí hlavně po intelektuální stránce a fascinuje je jejich proměnlivost, což Lvi moc neznají. Fungovat to bude i s Váhami, kde jim Lev poskytne hýčkání, rozmazlování a obdiv, který potřebují.

Panna

Panny si velmi dobře rozumí s Býkem, který jim ukáže krásy smyslových požitků a nechá je, aby trochu organizovaly. Jemu to vadit nebude. S Kozorohem si budou notovat, co se týče organizování a velmi praktického a rozumného přístupu k životu.

S Raky se jim dostane nekonečně mnoho lásky, kterou od svého okolí často nečekají, což je hodně zjemní a posune do nové polohy. Se Štírem to bude hodně vášnivé, což by na první pohled nikdo do jejich vztahu neřekl.

Váhy

Vodnáři okouzlí Váhy sebevědomou a silnou bytostí, která jim věnuje pozornost. Zároveň ocení jejich svobodu, kterou jim vztah s Vodnářem přinese. S Blíženci je pojí záliba v hlubokých rozhovorech i vtipném pošťuchování.

Dařit se jim bude i se Lvy, kterými se Váhy nechají okouzlit. Mají slabost pro jejich silnou osobnost a rády se nechají unést jejich velkolepostí. Se Střelci si užijí spoustu zábavy, vztah bude volný, plný upřímnosti a volnosti.

Štír

Štíři se budou skvěle cítit v pečující náručí Raků, kteří jim dovolí odložit jejich nepřístupnou masku a uvolnit se. Stejně tak jim bude fungovat vztah s Rybami, ty se do nich zase dokážou dobře vcítit. Štíři tak nemusí svoje city příliš verbalizovat, což jim dělá dobře.

Ze stejného důvodu jim bude fungovat spojení i s Pannou, ty o citech nemluví, ale prožívají je. S Kozorohem půjde o pevný vztah, který nic nerozbije. Jsou to houževnatá znamení a drží se za každou cenu toho, co jim dělá dobře a na čem jim záleží.

Střelec

Střelci si užijí zábavu s Berany, kteří jsou věčnými dětmi, a podpoří tak jejich stránku. Stejně tak bude fungovat spojení se Lvy, protože Střelci rádi někoho podporují a nevadí jim, když je úžasní Lvi zastíní. Naopak je to bude těšit.

Stejně tak to bude lehké spojení s Váhami, tento vztah bude jiskřivý a vzrušující. S Vodnáři dojde na konflikty, ale stejně výbušná je jejich chemie. Tato znamení si velmi rozumí v otázce osobní svobody a potřeby nikoho nevlastnit.

Kozoroh

Kozorohům vyhovuje pomalé tempo Býků, tento vztah jim navíc otevře obzory a naučí je si život více užívat. Stejně tak to bude s Pannou, se kterou budou Kozorozi šťastní a nebudou si vyčítat citovou nedostupnost – chápou, jak se věci mají.

Štíři budou fungovat podobně, v citech se nebudou nimrat, ale naopak popostrčí Kozoroha k větší vášni a zápalu. S Rybami v sobě objeví Kozorozi nečekané citové hloubky a citově dozrají.

Vodnář

Vodnáři si skvěle rozumí s Blíženci, kteří jsou laděni podobně svobodomyslně jako oni. Jejich vztah bude volný, ale plný lásky.

S Váhami mají báječnou chemii, toto znamení ve Vodnářích probouzí citovost. Rozumět si budou i s Berany, mají podobně silné povahy, jsou nezávislí a nepotřebují se vzájemně vodit za ručičku.

Střelci Vodnáře pootevřou více světu, zbaví je části jejich sobeckosti a zahrnou je svou upřímností a nepodmíněnou láskou.

Ryby

Ryby jsou na stejné vlně jako Raci, sdílejí hluboké emoční pouto a vzájemně uspokojí svou touhu po romantice, velkých gestech a slovech.

Se Štíry zase zažijí hlubokou vášeň jako z románu, jejich sexuální pouto je neskutečné. Vztah s Býky bude klidnější, což ale není na škodu.

Tohle rozevláté znamení přecitlivělé Ryby zklidní, stabilizuje a dodá jim kořeny. S Kozorohy to bude podobné, Ryby ocení jejich mlčenlivou povahu, se kterou jim vždy budou stát bok po boku.

Zdroj: Elle

Autor: Tereza Šlingrová

Související články