Horoskop (12.–18. 7.): Vodnáři splní partnerovi jeho tajné přání, Váhy půjdou na rande. Co čeká vás?

od Šárka Blahoňovská
   3 minuty čtení
horoskop

Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na tento týden? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 12. do 18. července.

Beran

Dnes by vám mohla chybět intuice v souvislosti času a prostoru. Právě tenhle nedostatek – smysl pro čas – by se vám mohl stát osudným.

Mohli byste propásnout slušnou životní šanci. Ohlídejte si takovou příležitost. Vaše zdraví je závislé hlavně na vašem stavu mysli.

S kolegy z práce by bylo dobré jednat s větším porozuměním a nesnažit se o zavádění nových pracovních metod z hlediska nadřazenosti.

Býk

Vaše mysl je roztěkaná a bude tříštit vaše zájmy. Tento týden bude nakloněný spíše k fyzické aktivitě, třeba k nějakému sportu.

V citech máte trochu zmatky, dejte si pozor, ať nic nepokazíte. V polovině týdně se zaměřte na sebepoznání a využijte k tomu všechny prostředky, které máte.

Dejte si pozor i na své zdraví, na váhu by se měli zaměřit všichni, nejen ti, co mají nějaké to kilo navíc.

Blíženci

Na pracovišti je větrno, občas deštivo. Celý týden u vás bude převládat nechuť k práci, na nic nemáte energii ani náladu. Pracovat musíte prakticky celý den.

Odpoledne se po vás vyžaduje samostatná práce a večer zase musíte debatovat u rodinného kruhu. A téma? Zřejmě rodinný rozpočet, který řešíte prakticky neustále. S dalšími příbuznými debatujte na lehčí témata, ideálně na přátelské bázi a nepouštějte se do žádných dramat.

Rak

Začíná se projevovat váš zájem o domov, rodinu a tradice. Čeká vás ale složité rozhodnutí, musíte se bezpodmínečně postavit a rozhodnout se, co je pro vás nejlepší.

Do partnerských vztahů se nepokoušejte dostat nějaké radikální inovace. I nulová bilance pro vás bude ziskem. Večer si s partnerem vyjděte, abyste nemuseli myslet na práci.

Lev

V současné době se neděje nic zásadního, ale vaše vědomí je neustále ve stresu. Vhodnější by pro vás bylo, abyste se zamysleli nad tím, co je dobré, abyste udělali pro společnost.

Problémy máte s autoritami, hlavně v práci. Kroťte své nutkání neustále všechny komandovat a říkat jim, co by měli dělat. Týká se to hlavně vztahů v práci, ale i doma.

Tento týden zkrátka lásce není nakloněn. Drobná hádka by se mohla zvrhnout ve velký problém.

Panna

Máte neskutečný zájem o poznávání nových míst a toužíte po dobrodružství. Je proto pravděpodobné, že následující dny proběhnou v tomto duchu. S velkým nadšením a osobním kouzlem jste schopni podnikat nejen cesty, ale i studovat.

V polovině týdne se ale začněte soustředit na důležité věci. Pozor na kapesní zloděje. V lásce panuje šálivá romantika, pozor na divoká vyznání, nemusela by dobře dopadnout. Nikdy dlouho nechoďte a nepostávejte, vaše nohy jsou velmi citlivé.

Váhy

V lásce jste silní a rozhodní a nesmazatelně se dnes zapíšete do paměti člověka, kterého milujete. Někdo z vašich kamarádů či spolupracovníků vás pozve na kávu.

Buďte velmi obezřetní a komunikujte opatrně, aby z vás nechtěl tahat informace o vaší firmě či práci. Neprozrazujte informace, na které dotyčná osoba nemá právo.

Jestliže se cítíte opuštěni, hvězdy vám předpovídají, že potkáte někoho, kdo by vaše srdce mohl velmi zaujmout. Zadaní by rozhodně neměli provokovat své protějšky, nemuselo by to dobře dopadnout.

Štír

Jestliže chcete začátek týdne přežít v relativním klidu, neprovokujte své okolí kontroverzními názory a nestoupejte si příliš na špičky.

Vyhýbejte se zbytečné námaze, to platí i o sportu. Ve středu týdne vám cestu zkříží osoba, která se chce mstít a nic jiného. Buďte silní a odolní, všechno dobře dopadne. O víkendu vás překvapí osoba, kterou jste už hodně dlouho neviděli.

Střelec

Dejte na veřejné mínění, angažujte se pro nějakou věc a nebojte se vystoupit na veřejnosti. Události, které nastanou, vám změní život, který se otočí k dobrému.

Zájem o vás projevují odpovědní lidé. Hledají jedince, kteří jsou výkonní pracovníci, kteří si umí jít za svým cílem, ať to stojí, co to stojí. A to vy přesně jste. Je jedno, jestli jste, nebo nejste zadaní, čeká vás velmi intenzivní milostný život.

Kozoroh

V práci to není nic moc. Jestliže chcete, aby všechno dopadlo dobře, musíte se vnitřně uklidnit a dělat věci tak, jak jste zvyklí.

Jinak to dopadne hodně špatně, což samozřejmě nikdo nechce. S partnerem prožijete krásné dny, které vám na rozdíl od práce zpříjemní život. Běžte do společnosti a užívejte si jeden druhého.

Vodnář

Hvězdy vám radí, abyste si dali pozor hlavně za volantem. S partnerem si užívejte každý moment, vyrazte na romantickou večeři a splňte mu jakékoliv přání. Klidně i to sexuální, nebojte se výzev a zkuste něco, co jste ještě v minulosti nezkoušeli.

Tentokrát se s vámi nikdo rozhodně nudit nebude. Zapojte do svého koníčku celou rodinu, budete překvapeni, ale bude ji to bavit a užijete si společné chvilky.

Ryby

Potřebujete změnu jako sůl. Využijte tedy momentální zvýšení svého intelektuálního potenciálu a běžte jinam. Tip by vám mohl dát dávno zapomenutý přítel, který se vám nečekaně zjeví u dveří.

Nepřeceňujte své síly a držte je pod kontrolou. Dopadlo by to špatně a mohli byste ještě skončit u lékaře. Jak se říká, práce kvapná, málo platná. Raději si dejte odpočinek u televize.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Tereza Šlingrová

Související články