Dárky pro muže bývají oříšek. Jakými dárky mu uděláte zaručeně radost?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz dostava darek

Zdroj: Shutterstock

Když nakupujete dárek pro ženu nebo dívku, stačí jí koupit něco na parádu a radost je zaručená. U mužů je to malinko obtížnější, alespoň co se našeho ženského pohledu týče. Kolikrát už jste řešila narozeniny partnera, táty nebo bratra a nevěděla jste si rady? My vám přinášíme nápady na dárky, které každého muže zaručeně potěší.

Domácí pivovar

Máte doma milovníka piva a zároveň kutila, který si rád (skoro) všechno dělá sám vlastníma rukama? Určitě mu uděláte radost domácím pivovarem, díky kterému si uvaří své vlastní pivo.

Cestovní kávovar

Miluje muž, pro něhož dárek vybíráte, kávu a bez šálku dobré kávy nemůže začít den? V pohodlí domova si dobrou kávu udělá v kvalitním kávovaru raz dva. Ale jak si takové dokonalé ráno s vůní kávy dopřát i na cestách? Cestovním kávovarem.

Zapalovač s monogramem

Je muž, kterému vybíráte dárek, kuřák a zároveň si potrpí na to, aby byl za každou cenu stylový? Nechte mu vyrobit luxusní Zippo zapalovač s jeho monogramem. Monogramy celkově ukazují, že má daná osoba styl a vkus. Tak proč si i stylově nezapálit cigaretu?

Sada na grilování

Jak se říká, grilování je převážně mužská záležitost. Muži tento způsob přípravy jídla milují a umí si s ním kreativně a chutně vyhrát. Jistě ho tedy potěší kvalitní sada na grilování. Pokud vyberete i nějaký zajímavý a pěkný design, bude jistě nadšený.

Kvalitní whisky

Může se zdát, že dávat mužům k narozeninám alkohol není nic moc originálního. To sice není, ale taková dražší lahev dobrého pití udělá radost vždycky. Pokud zvolíte nějaký skutečně luxusní a drahý alkoholický nápoj, můžete si být jistá, že sami by si něco takového jen tak nekoupili. Proto ocení, když to uděláte za ně. Pití luxusní whisky (nebo například rumu) mu dodá pocit, že je luxusním mužem, který má úroveň.

Značkové hodinky

Pánové milují hodinky. Ženy se mohou zkrášlit spoustou doplňků, ale muži mají v tomto směru trochu omezenější výběr. A hodinky jsou jedním z těch nejoblíbenějších doplňků. Proto muže krásné pánské hodinky jistě potěší. A co si budeme povídat, pohled na mužské zápěstí ozdobené značkovými hodinkami je neskutečně sexy.

Kapesní nůž

Každý muž má mít nůž. To platí a platit bude. Existuje spousta druhů kapesních nožů, které muži budou rádi nosit v kapse nebo v pouzdru. Budou si pak více připadat jako vaši ochranitelé, i když ho budou používat jen k praktickým manuálním úkonům.

Sedací vak

Když jsou muži upracovaní, rádi si dopřejí pohodlí doma po náročném dni. Takové dokonalé pohodlí se jim dostane díky sedacímu vaku, ve kterém se mohou pohodlně rozvalit, strčit si ruku do kalhot a koukat na fotbal. Uvidíte, že budou vrnět blahem.

Gramofon

Má-li muž vytříbený vkus na hudbu, jistě ho potěší stylový retro gramofon. Hudba z gramofonové desky je zcela jiná než z moderních přehrávačů a zvuk je krásně autentický. K tomu mu vyberte pár vinylových desek jeho oblíbených interpretů a uvidíte, že se z něj stane vášnivý sběratel.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články