Chcete, aby vás už požádal o ruku? Podle těchto znamení poznáte, že se to blíží

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Znameni ze si vas chce vzit

Zdroj: Shutterstock

Už jste spolu nějaký ten pátek (nebo také slušnou řádku let!) a dalším milníkem vašeho vztahu by mohla být svatba. Pokud jeden druhého milujete a společně hledíte do budoucnosti, pak je manželství dalším krokem, kam se můžete na své společné cestě posunout.

Jak ale poznat, jestli má váš partner o svatbu zájem, nebo ne? Když se ho nechcete přímo zeptat, což zkrátka většina žen nechce, protože se přece nebudou ztrapňovat, jaké jsou to nedočkavky, pak byste se měly zaměřit na signály, které vám napoví, že o svatbě vážně uvažuje a žádost o ruku je na spadnutí.

Zajímá se, co máte v plánu do budoucna

Ptá se vás, jak to vidíte v následujících letech? Mluví o rodině a o dětech, ale nic neřekne napřímo? Zajímá se, jak to máte v práci?

To všechno jsou signály, že se chce do budoucnosti dívat s vámi a nenápadně si oťukává, jak se na to vlastně koukáte.

Na manželství se dívá pozitivně

Jsou muži, kteří nechtějí o závazku ani slyšet, ale pak jsou tací, kteří se tomu výslovně nebrání. Pokud ani vaše drahá polovička nedostane žaludeční potíže hned poté, co vyslovíte slovíčko svatba, pak je to na velmi dobré cestě.

Přizpůsobil se vám

Zatímco na začátku dělal věci, které vám vadily, najednou je dělat přestal. Čím to bude? Pravděpodobně tím, že vás opravdu miluje.

Pokud se muž změnil jen proto, aby se vám přizpůsobil, pokud změnil své návyky, aby vyhovovaly těm vašim, pak je to důkaz toho, že to s vámi myslí vážně a svatbě by se nebránil.

Svěřuje se s věcmi, které neřekne jen tak někomu

Partneři by mezi sebou ve vztahu neměli mít žádná tajemství. Že vám říká věci, které by nesvěřil jen tak někomu? Že o něm víte to, co třeba neví ani jeho rodina?

I to může být náznak toho, že vás miluje, důvěřuje vám a dokázal by si představit strávit po vašem boku zbytek svého života.

Chce společné bydlení

Společné bydlení je bezesporu jedním z důležitých milníků ve vztahu mnoha párů. Někteří do toho jdou hned, bez rozmyslu, jiní čekají, než se k takovému kroku odhodlají.

Navrhl váš partner, že byste mohli bydlet společně? To je velký krok z jeho strany. Společné bydlení je jen krůček od svatby. Je to na dobré cestě!

Autor: Karolína Nezbedová

Související články