Astrologie: Znamení, která jsou ve vztazích nejkompatibilnější. Patří mezi ně i to vaše?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Astrologie

Zdroj: Shutterstock

Když přemýšlíme o znameních zvěrokruhu, která jsou nejkompatibilnější, je to často v kontextu romantických vztahů. Divíte se někdy, proč se některá přátelství zdají být náročnější než jiná? Důvod prozradil web Well and Good.

Kompatibilitu zvěrokruhu lze použít k tomu, abyste se mohli orientovat ve svém vztahu s kýmkoli. V astrologii mohou příznivá spojení hvězd mezi dvěma lidmi učinit pár dynamičtějším nebo harmoničtějším.

Beran

Obecně platí, že ohnivé znamení, jako je Beran, má tendenci dobře vycházet s Váhami, protože oba mají způsob, jak si navzájem pomáhat růst. Blíženci, Váhy nebo Vodnáři jsou pro Berany dobrými přáteli.

Neexistuje žádná střední cesta mezi Beranem a Váhami, buď se budete navzájem doplňovat, nebo si budete vadit. Dalším potenciálním skvělým přítelem bude pro Berana znamení ohně.

Býk

Ačkoli je o vás známo, že jste spolehliví a velkorysí, můžete být také tvrdohlaví. I když tomu tak je, stále najdete skvělé přátelství ve znameních, jako například Panna a Kozoroh. Zemská znamení mají tendenci dávat si na čas a chvíli trvá, než si pustí člověka blíž k sobě.

Další znamení, se kterými bude Býk vycházet, jsou vodní znamení, jako Rak a Ryby. Jakmile se jednou skamarádíte, už nikdy se nebudete chtít rozloučit.

Blíženci

Pokud jde o přátelství, schopnost Blíženců přizpůsobit se všemu jim dává šanci navázat spojení s více než několika znameními zvěrokruhu. Tito lidé se snadno spřátelí, rádi se setkávají s novými lidmi a umí se přizpůsobit všemu.

Blíženec se s člověkem ve znamení Vah stane nejlepším přítelem od chvíle, kdy ho poprvé potká. Blíženci mají tendenci dobře vycházet také s Beranem a Lvem.

Rak

Rak může být citlivý a někdy se trochu stydí otevřít a dát najevo své pocity. Nejlépe porozumí Rakově citlivosti Štíři a Ryby. Rak také může být dobrý kamarád s člověkem ve znamení Ryb, protože jsou tato dvě znamení kompatibilní a navzájem si navozují pocit bezpečí.

Lev

Lev může skvěle vycházet s Beranem, protože jsou tato dvě znamení energická a přátelská. Obě znamení jsou spontánní a umí si užívat života. Lev je skvěle kompatibilní se Střelcem, Blížencem i Váhami.

Zdroj: Wellandgood.com

Autor: Pavel Světlý

Související články