Nejmódnější šaty na svatbu. Najděte svůj ideál!

od Nikola Jaroschová
Komerční sdělení
   2 minuty čtení
Nevesta

Zdroj: Freepik, Buykers.cz.

Čeká vás letos svatba? Pak jsou nejspíš přípravy už v plném proudu. Minimálně plánujete, kde se celá ta sláva odehraje, kdo půjde za svědka a hlavně, jaké šaty si obléknete. Jaké právě teď frčí?

I svatební šaty podléhají módnímu diktátu a tak není divu, že se módní návrháři předhánějí a snaží se vytvořit ty NEJ. Po jakých sáhnout? Jedno je jisté, musí vám skvěle padnout a měla byste se v nich cítit dobře. Důležité je také při výběru zohlednit váš styl. Pokud si libujete v džínsech, kožené bundě a sukni nemáte v šatníku ani jednu, nejspíš se v princeznovských šatech s volánky a krajkou nebudete cítit úplně komfortně. Jaké tedy zvolit, abyste si svůj den D užila v plné parádě a byla navíc in?

Trendy, které frčí

Trend, který se drží na výsluní už druhou sezónu, je docela jistě dlouhý rukáv. Dodá nevěstě eleganci a jemnost. Můžete volit mezi splývavým rukávem, případně sáhnout po šatech s balónovými rukávy, které jsou také stále v kurzu. Ani na krajku módní návrháři nezapomínají. Používají ji na živůtku, korzetech, ale módní jsou i celokrajové modely, které působí něžně a romanticky. Zmíněný korzet je dalším trumfem, který jen tak asi své místo mezi top trendy neopustí. A proč byste po něm měla sáhnout? Protože krásně tvaruje postavu a má zeštíhlující efekt, a to se vždycky hodí. Pokud si nechcete šaty půjčovat, ale toužíte si je uchovat jako krásnou vzpomínku, pak vás jistě potěší na about you sleva nejen na šaty, ale také na doplňky a další nezbytnosti, které jako nevěsta budete určitě potřebovat.

Minimalismus nebo šaty jako pro princeznu?

Jste-li v běžném životě zastánkyní minimalismu a cokoliv přezdobeného vás doslova děsí, jistě uvítáte, že i módní návrháři čím dál častěji sahají po jednoduchosti a střídmosti. Linie minimalistických šatů jsou čisté, postrádají zdobnost i třpytivé flitry, jsou jemné a elegantní. Šaty jsou splývavé a dokonale kopírují křivky. Jediným povoleným zdobným prkem bývá občas jemná krajka, ale ani to není pravidlem. A naopak, pokud máte ráda zdobnost a svůj den si chcete užít jako princezna, nenechejte si to vymluvit. Důležité je, abyste se cítila žádoucí a krásná.

Délka už nehraje prim

Se svatbami máme spojené dlouhé šaty až na zem, ideálně ještě s vlečkou. Ale to už dávno neplatí. Záleží jen na vás, jestli sáhnete po šatech dlouhých, nebo raději zvolíte mini. Velmi módní jsou právě teď šaty v lichotivé midi délce. Pokud si je budete kupovat, určitě ráda využijete modivo slevový kód, se kterým šaty pořídíte za mnohem příznivější cenu.

Bílá, černá, zlatá a spol.

Tradiční bílá barva samozřejmě stále u svatebních šatů vede. Nicméně spousta nevěst se od bílé odklání a sahá po jiných barvách. Nejvíc trendy jsou právě teď šaty v tělové barvě, v barvě slonovinové kosti, frčí také pastelové tóny, jako je champagne, růžová nebo jemná meruňková. Černou barvu nechce až na výjimky obléknout asi žádná nevěsta, to však neznamená, že by se jí návrháři zalekli. Naopak. Umně ji vkomponovávají do svých návrhů a nevěstám se líbí. Stejně tak rádi pracují se zlatou barvou nebo květinovými vzory. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv šaty, boty i doplňky, určitě oceníte slevové kupóny na jejich nákup. Ty najdete na stránce https://buykers.cz, tak si je nenechte utéct.

Autor: redakce

Související články