Legendární boty ve všech barvách duhy, které musíte vlastnit

od Šárka Cvrkalová
Komerční sdělení
   < 1 minuta čtení
bota

Zdroj: Footshop

Každá světová značka, o které se mluví, má nějaký model, díky němuž udělala díru do světa. Pro značku New Balance je tímto legendárním modelem 574. Bota, co vznikla v tolika barevných variantách, že by vám na všechny nestačilo ani luxusní přímořské sídlo. Co je na tomto modelu tak zvláštní, že se stále drží na špici a proč je podzim ideálním obdobím k jejich koupi?

Legendární bota již od roku 1988

Model NB 574 byl poprvé uveden na trh v roce 1988 a od té doby se nepřestal vyrábět. Proto vznikl ve všech barevných provedeních, která vás jen napadnou. Pojmenování modelu není nijak překvapivé. Označování modelů čísly totiž patří k poznávacím znamením společnosti New Balance. Zajímavé ovšem je, že kultovní model 574 vznikl vlastně ze zbytků toho, co vzniklo po výrobě modelu 576.

Charakteristika kultovky 574 aneb jak ji poznat na první pohled

Abyste si neuřízli mezi milovníky obuvi ostudu, přinášíme vám základní charakteristiku modelu NB 574. Díky tomu jej neomylně poznáte na první pohled.
Typické pro 574 je:
• hranatá špička,
• rovná pata,
• vysoký nárt,
• kombinace semiše a síťoviny,
• barevné provedení,
• logo společnosti po obou stranách boty.

Pořiďte si svůj vlastní pár legendárních tenisek New Balance

O tom, že je model 574 opravdu výjimečný, svědčí i to, že sama společnost jej považuje za svůj nejlepší a nejoblíbenější. Pokud si barevný model NB 574 pořídíte na podzim, budete zářit v ulicích a podzimní mlhy a černobílé dny nebudou mít šanci. Podlehněte široké barevné nabídce a pořiďte si svůj vlastní model New Balance 574 ve svých oblíbených barvách. Ohromné množství barevných verzí i velikostí najdete v e-shopu Footshop. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a pořiďte si pár legendárních tenisek, které nikdy nevyjdou z módy.

Rozsviťte pošmourné podzimní ulice s pomocí bot, za nimiž se každý otočí.

Související články