Sexuchtivý Kristián (22): Po náhodném sexu mám problém s erekcí!

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Sex patří k životu jako šlehačka na jahody. Všichni ho (až na asexuální jedince) chtějí a ti úspěšnější z nás ho i praktikují. Sexuálně nejaktivnější býváme v ranném dospělém věku od 18 do 32 let. Co ale dělat, když vše nefunguje tak, jak má? O svoje trable z nedávného náhodného sexu se nám do „Vašich příběhů“ svěřil Kristián, který nemůže překonat problém s erekcí.

Milá Ludmilo. Před nedávnem jsem zažil úžasný sex s náhodnou známostí z nočního klubu, ze kterého se nakonec vyklubal velmi krátký vztah a sex jsme provozovali několikrát. Po několika smyslných erotických dýchánkách, kdy vše fungovalo tak, jak má, se mi už zkrátka nepostavil.

S Terezkou, onou známostí, jsem se za záminkou jiného vztahu rozešel, protože jsem jí nechtěl přiznat, že mám problém s erekcí.

Je to v mém věku normální? Co mám s problémem dělat?

Momentálně se krátkou dobu scházím s dívkou, se kterou bych chtěl mít reálný a plnohodnotný vztah plný sexu a radostí. Bojím se ale, že se problém nezlepší.

Kristián má problém s erekcí. Podaří se mu ho překonat?

Ludmila radí

Milý Kristiáne. To je ale malér! Mrzí mě, že jsi blíže nespecifikoval, jak dlouho už daným problémem trpíš, protože to by velmi napovědělo, jak vážná sitauce je.

Tvůj problém s erekcí může znamenat dvě věci. První je psychického charakteru, který se mohl aktivovat, když jsi zažil nepříjemný sexuální zážitek a nebo s ním spojené události (nevěra, rozchod..). Takový problém se nejčastěji řeší psychoterapií.

Rozhodně by si problém neměl podceňovat a co nejdříve navštívit svého lékaře.

Kromě psychického problému můžou problémy souviset i s cukrovkou, stresem, nadměrnou spotřebou alkoholu či drog. Mohou být také narušeny nervy řídící erekci.

Velké procento mužů zažije ve svém životě krátkodobý problém s erekcí, který ovšem zpravidla odezní do 6 měsíců. Pokud problém přetrvává, hovoříme o erektilní dysfunkci. Ta se léčí léky, psychoterapií a doplňkami stravy.

Přeji jen to nejlepší a hodně sexu s novou, jistě krásnou známostí!

Ludmila

 

Setkala jste se někdy u muže s poruchou erekce? Jak to řešil?

 

Tvojechvilka.cz

Související články