Podvedený Luboš (23): Její milenec mi pořezal ruce nožem!

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

V dnešním díle vašich příběhů se podíváme na problém Luboše, který napsal do redakce krátký dopis ohledně problému s jeho přítelkyní. Luboš má vztah se záletnout Eliškou, která  se životem více baví, než že by ho brala vážně. Její flirtování s ostatními muži ho přívádí k šílenství a teď, když přišel na její nevěru, neví, jak dál.

Když jsem nachytal mou přítelkyni v posteli s jiným mužem, popadl nečekaně z kuchyně nůž a pořezal mi ruce! Co to má být?!

Mojí přítelkyni je 24 a mně čerstvých 23 let. Vždy mluvila o jiných klucích a flirtovala s nimi, a to dokonce i přede mnou. Navíc si myslela, že to je vtipné, hlavně když jsem ji s tím konfrontoval a hrozil, že se s ní rozejdu. Vždy mne prosila, abych s ní zůstal, že o nic nejde a baví ji mě provokovat. Nějakým způsobem jsem to dokázal překonávat až do minulého pátku, kdy jsem odešel z práce dříve domů a nachytal ji s jiným chlapem přímo v posteli!

Propukly emoce

Popadl mě amok, křičel jsem na něj a honil ho po celém bytě. Asi si myslel, že ho chci zmlátit, tak v kuchyni popadl nůž a pořezal mi obě ruce. Skončil jsem v nemocnici, kde mi rány zašili a teď mám stehy.

Přítelkyně trvá na tom, že spolu nic nedělali a jednalo se o kolegu z práce, ale to, že byli oba ve spodním prádle v naší posteli, mi vysvětlit nedokázala!

Rozešel jsem se s ní a teď bydlím v podnájmu u kamaráda, ale ona mi stále píše, že mě chce zpátky, a že mě miluje. Nebudu lhát. Stále k ní něco cítím, ale zaslouží si mě po tom, co udělala?

 

Luboš přítelkyni stále miluje, ale záletnou přítelkyni si nezaslouží

 

Ludmila radí

Zdravím Vás, Luboši a děkuji za dopis. Upřímně vás lituji. Působíte na mě, jako velice hodný člověk a toho dokáží vychytralé dámy využívat ve svůj prospěch. Není to poprvé, co vás zklamala. Je to „sériová flirtařka“ a nevěřím tomu, že by se změnila, pokud byste se k ní spálil. Povedla jednou, podvede opět. Pokud by šlo čistě o flirtování, mohl byste to odpustit, ale nevěra patří k nejhorším činům ve vztahu mezi mužem a ženou a já nevidím jiné řešení, než se posunout v životě dál a najít si někoho, kdo si vás bude vážit. Hodně štěstí!

 

A jak byste se zachovali v Lubošově situaci vy?

 

Tvojechvilka.cz

 

Související články