Nevěrník Roman (41): Čekám dítě s milenkou (22), ale miluji svou ženu!

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení

Bujarý sex s mojí milenkou mi zničil manželství. Co je ale horší. Teď se mnou čeká dítě a chce, abych se oženil s ní, ale já se chci zoufale vrátit ke své manželce! Udělal jsem chybu a nevím, jak ji napravit. Ach, jak rád bych vrátil čas…

Byl jsem deset let ženatý se svojí krásnou ženou Marií, které je teď 39. Mně je 41 a spolu máme dva krásné a zdravé syny. Jsem podnikatel. Vlastním několik kadeřnických salonů, ve kterých také zaučuji nové kadeřnice. To se mi stalo osudným. Moje milenka, Linda, přišla jako kadeřnická začátečnice do mého salonu a hned od začátku to mezi námi začalo jiskřit. Bylo jí 22, takže si dovedete představit ty krásné, mladé křivky, které se přede mnou každý den vlnily!

Problém byl na světe

Každý druhý den se mnou zůstávala přes čas a vyptávala se na otázky i z mého osobního života. Jednou v pátek, bylo těsně před Vánoci, jsme měli velmi rušný den. Byl jsem celý den velmi nervozní, takže když přišla Linda po pracovní době s nabídkou „rychlého drinku v klubu“, rád jsem nabídku přijal.

Když Romanova ženu odhalila jeho nevěru, nebylo co zapírat

Když Romanova ženu odhalila jeho nevěru, nebylo co zapírat

Velmi se ke mně měla a situace vyplynula tak, že se z jednoho drinku stala celá noc a nakonec jsem se probudil u ní doma. Jak si dovedete představit, rozdali jsme si to během té jedné noci několikrát. S mojí ženou jsem nic podobného roky nezažil!!

Následně jsme spolu udržovali poměr několik měsíců. Měli jsme spolu pravidelně sex v mé kanceláři po pracovní době, až do momentu, kdy má žena přišla do mého salonu se zeptat, zda vyzvednu děti ze školky. Přistihla nás přímo při činu a zapírat nemělo smysl.

Následně mi doma sbalila tašky a vyhodila mě z domu. Nastěhoval jsem se ke své milence, která je ovšem o 20 let mladší než já! Nedělá to dobrotu. Chybí mi má žena, moje 2 děti, které, až na momenty, kdy pro ně jedu ze školky, nevídám.

 

Roman je v těžké životní situaci a neví, jak si s problémem poradit

Roman je v těžké životní situaci a neví, jak si s problémem poradit

 

Co víc! Linda mi před několika dny oznámila, že je se mnou těhotná. Nevím kam dál. Ve svých 40 letech už nejsem na další dítě připraven a ještě k tomu s jinou ženou, než tou mojí! Linda trvá na tom, abych se rozvedl a vzal si ji. Já ale miluji svou ženu a své dvě děti. Vím, že jsem udělal hroznou chybu. Ale jak ji přesvědčit, aby mě vzala zpět a odpustila?

Ludmila radí

Romane, Romane. Nejste první, ani poslední nevěrník, který řeší problém podobného rázu. Poproste svou ženu a řekněte jí, jak se omlouváte. V žádném případě se nesnažte ospravedlnit své chování.

Řekněte jí, že jste ji nikdy nepřestal milovat, že vaše nevěra je neomluvitelná, ale nechcete ztratit jedinou životní radost, co v ní (a vašich synech) máte. 

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-22]

Zeptejte se, co musíte udělat, abyste vztah zachránili. Vyzdvihněte, že to bude skvělé pro vaše chlapce, pokud se vy dva k sobě vrátíte. Co dále potřebujete, je upřímnost s vaší milenkou. Řekněte jí, co chcete, že se chcete vrátit k vaší ženě a jaký zaujmete postoj k nenarozenému dítěti.

Pokud se rozhodne v těhotentsví pokračovat, měl byste být aktivní otec, jak finančně, tak fyzicky. Držím vám palce a příště si vaše choutky s mladými děvčaty rozmyslete!

 

Jaká je vaše rada Romanovi? Měl by být se svojí milenkou a těšit se z dalšího příchozího potomka? 

 

Tvojechvilka.cz

Související články