Jakých vlastností si muži nejvíce váží u svých protějšků? Asi by chtěli superženu

od Nikol Kolomazníková
   2 minuty čtení
vlastnosti zen

Zdroj: Shutterstock

Každý z nás k sobě hledá dokonalého partnera. Máme jasnou představu o tom, jaké vlastnosti by měla naše drahá polovička mít a kterými by disponovat neměla. Ne vždy se naše představy sejdou s realitou, přesto existují vlastnosti, které muži na ženách oceňují mnohem více.

Každý muž hledá dokonalou ženu. I když je pravda, že každý může mít trochu jinou představu, většina z nich se shodne, že by jejich perfektní partnerka měla mít následující vlastnosti.

Dobrosrdečnost

Muži na ženách milují, když jsou přemýšlivé, pečující, milující a laskavé.

Chtějí mít vedle sebe ženu, jež pro ně bude dělat maličkosti zkrátka jen proto, že je miluje. Jsou to ženy, které muže dokážou přimět k úsměvu jen tím, že se na něj samy usmějí.

Inteligence

Většina mužů chce mít po svém boku inteligentní ženu. Nemusí to být zrovna vědkyně nebo se ohánět několika diplomy.

Pro muže je zkrátka důležité, aby se s ženou mohli pobavit na různorodá témata. Jistá inteligence je tak u žen velkým plusem k dobru.

Empatie

Pokud je žena soucitná, povzbuzující vůči druhým, dokáže podpořit a být oporou, je v očích mužů velkým lákadlem.

Nikdo totiž vedle sebe nechce člověka, jenž se nezajímá o druhé. Muži chtějí ženy, které podporují jejich úsilí a které za nimi stojí, ať se zrovna rozhodnou dělat cokoliv. A nenechte se zmást – i muži někdy potřebují ono rameno, na němž se mohou vyplakat.

Přátelskost

Většina mužů si užívá, když jsou středem pozornosti, a milují, když při těchto chvílích mohou mít svou partnerku po svém boku.

Zkrátka chtějí chodit mezi přátele a moci se pochlubit, že vedle nich stojí žena, která si padne do noty i s jich kamarády a dokáže s nimi najít společnou řeč.

Smysl pro humor

Smysl pro humor bude vždy jednou z hlavních priorit u každého muže. Žena, která nezkazí žádnou legraci, a která se dokonce umí zasmát i sama sobě, má v očích mužů velkou cenu.

Jackpot daný muž vyhraje ve chvíli, když jsou s partnerkou naladěni na stejnou notu, pokud jde o humor.

Spolehlivost

I když jsou to ve vztahu zpravidla muži, na které se ženy spoléhají, i oni od svých partnerek očekávají, že tu zkrátka budou v momentě, kdy je budou potřebovat.

Moci se na toho druhého spolehnout je ve vztahu velmi důležité. Muži tak k sobě hledají spolehlivé a zodpovědné partnerky.

Věrnost

Jsou to sice muži, kteří podle statistik zahýbají častěji, přesto je pro většinu z nich věrnost jedním z klíčových faktorů, jež by měla jejich partnerka splňovat.

Muži k sobě zkrátka potřebují ženu, která jim bude věrná a bude mít oči jen pro ně.

Když si to ale shrneme, nechtějí muži tak trochu superženu?

Zdroj: stylecraze.com, rendezvousmag.com, essence.com

Autor: Natálie Kabourková

Související články