Znamení, v nichž se rodí největší lháři. Patří mezi ně i skvělí manipulátoři

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Horoskop manipulace

Zdroj: Shutterstock

Všichni lžeme. Ať už lžeme, abychom se vyhnuli problémům nebo vypadali před ostatními lepší, než ve skutečnosti jsme, každý někdy v životě lhal. Ale některá znamení přece jenom lžou více než ostatní.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Blíženci rádi mluví a vyprávějí příběhy. Jenže právě proto, že často mluví, se dostávají do problémů, z nichž se snaží vymanit pomocí lží. Blíženci mají úžasné sociální a komunikační schopnosti, ale okolí by si mělo dávat pozor na jejich umění lhát.

To, že mají Blíženci tendenci zveličovat realitu při vyprávění, je omluvitelné, ale bohužel se neštítí zneužít svého talentu klamat při manipulování s okolím.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Osobnost Raka je velmi nápaditá a kreativní, což je na jednu stranu skvělé, na druhou stranu si rád vymýšlí i informace a odpovědi. Rak cítí potřebu působit zajímavě a nedokáže odolat tomu, aby vyprávěné situace nezveličoval a nepřibarvoval.

Jedná se o znamení zvěrokruhu, které potřebuje pobavit a zaujmout. Na rozdíl od ostatních znamení nemají lži Raka úmysl ublížit nebo dosáhnout nějakého cíle.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Váhy jsou bezpochyby jedním z nejmilejších znamení zvěrokruhu a nesnesou pomyšlení, že by zranily něčí city. Toto znamení vynakládá extrémní úsilí, aby se vyhnulo poznámce, která by mohla ublížit, proto se neštítí předstírat nadšení z vašeho nového outfitu.

Nemají to srdce šířit negativní názory. Jejich nerozhodnost jim ztěžuje udržet si přehled o lžích, a proto se při nařčení nejsou ochotni za svá slova omluvit. Jednoduše si je totiž nepamatují.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Štíři patří mezi největší lháře v rámci celého zvěrokruhu. Jako jedno z nejdramatičtějších znamení Štír rád do všeho přidává špetku vzrušení, i když to znamená překrucování pravdy.

Potřeba udělat dojem na ostatní lidi a být středem pozornosti Štíry podněcuje k tomu, aby si realitu upravovali. Lži však nepoužívají s úmyslem zranit. Štíři jsou ve lhaní tak dobří, že i oni mají po nějaké době problém rozeznat skutečnost od fikce.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Když se Vodnář nudí, tráví čas vymýšlením příběhů a vytvářením úplně jiného vesmíru. Dá se říci, že toto hvězdné znamení si často plete realitu s fantazií. Informace od Vodnáře je proto důležité brát s rezervou, kreativita a novátorství nejsou vždycky kladné vlastnosti.

Vodnář také lže, aby udržel mír a nikomu neublížil. Tyto lži se mohou často obrátit proti němu, když vyjde najevo pravda.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Osobnost Ryb je velmi složitá, ale nejdůležitější je pro ni svoboda. Toto pokrytecké znamení zvěrokruhu nesnáší závazky a neváhá použít lži, aby se jim vyhnulo. Ryby si své lži zdůvodňuji tím, že nechtějí ublížit druhým lidem a zranit jejich city.

Díky své schopnosti být mnohem intuitivnější než většina ostatních znamení však Ryby přesně vědí, jaké lži říkat a jak je říkat, aby téměř z každé situace získaly to, co chtějí.

Zdroj: msn.com, yourtango.cz
Autor: Dominika Jandorová

Související články