Znamení ovládající sílu polibku. Některým z nich je opravdu těžké odolat

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Horoskop polibek

Zdroj: Shutterstock

Někdy může romantický a dlouhotrvající polibek vyjádřit emoce lépe než slova. Za dobrým polibkem stojí kromě hlubokých emocí také určité dovednosti. Zjistěte, která znamení zvěrokruhu ovládají umění líbání.

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Beranům jde o to, aby od vás dostali pochvalu, že odvádějí dobrou práci. To je přiměje se ještě více snažit. Pokud vás váš partner ve znamení Berana líbá, nepředstírá to.

Při polibku vám dávají své srdce a duši. Beran líbá jenom, když opravdu chce. Nejlepší na Beranech a jejich stylu líbání je, že vás naprosto zaskočí.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Raci mají velmi vřelou povahu, díky které si je lidé snadno zamilují. Rakům také záleží na lásce a rodině a věří, že láska je na celý život.

Proto je pro lidi tohoto znamení zvěrokruhu jakýkoli projev lásky, ať už jde o polibek nebo objetí, tak plný emocí, že je téměř nemožné odolat jejich gestu lásky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jednou z charakteristických vlastností Lva je touha potěšit nebo být potěšen. Když tedy dojde na milostný vztah s partnerem, lidé tohoto znamení zvěrokruhu touží po tom, aby jejich milostný příběh byl jako z románu.

Stejně jako král jsou i Lvi pyšní na své milostné dovednosti včetně toho, jak líbají. Chtějí, aby jejich polibek byl tak dokonalý, že by o něm i básníci chtěli psát básně.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Štíři jsou známí svou vášnivou povahou a věrností, což jsou dvě nejžádanější vlastnosti milenců. Jejich polibky se neomezují jen na rty, ale zaměřují se i na uši a krk. Když se tedy Štír líbá, což dělá až poté, co je přesvědčen o tom, že je opravdu zamilovaný, je to plné neodolatelné vášně a intenzity.

Někteří Štíři se ale líbají, protože nechtějí, aby si o nich někdo myslel, že jsou ve věcech lásky a sexu méně vášniví než v ostatních aspektech života.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Volnomyšlenkářský Střelec miluje upřímnost stejně jako dobrodružství. A když se tyto dvě vlastnosti spojí, dostanete od tohoto znamení možná ten nejlepší polibek.

Polibek, který je stejně vzrušující jako nové dobrodružství a plný upřímné vášně, která vás pohltí a nepustí, ale vám to ani nebude vadit. Bez ohledu na to, jak skvěle Střelec líbá, políbí jen osobu, ke které chová nějaké city.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Věčně romantické Ryby touží po dokonalém milostném životě; jejich sny jsou tvořeny scénami, které jsou součástí těch nejkultovnějších romantických filmů. Mají neuvěřitelný talent vidět v lidech jen to dobré.

Jsou také starostliví pečovatelé, což z nich dělá kandidáty na ideálního životního partnera. Ryby to nikdy nepřiznají, ale scénu líbání s milencem si prošly ve svých představách milionkrát. Když tedy přijde ten správný okamžik, udělají Ryby všechno pro to, aby byl dokonalý.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com, yourtango.com, india.com
Autor: Dominika Jandorová

Související články