Zlepšete svou výdrž v posteli. S těmito tipy vydržíte mnohem víc

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Vydrz v posteli

Zdroj: Shutterstock

Dobré milování by mělo být nejen kvalitní, ale také dlouhé. Některé ženy sice říkají, že dají přednost kvalitě před délkou, jenomže když mohou mít obojí, je to přece lepší, no ne? Občas ale jak u žen, tak u mužů dochází k vyvrcholení mnohem dříve, než by si přáli.

Někdy má člověk na partnera chuť, jenomže ta po pár minutách skončí a z pěkného večera se může stát zklamání. Existuje sice řada produktů, které výdrž zlepší, ale pokud se stydíte zajít si do erotického obchodu, dá se problém řešit i jinak.

Pokud víte, že vaše milostná výdrž není zrovna ideální, existuje několik způsobů, jak ji zlepšit. My vám teď představíme ty nejspolehlivější z nich, které vám zaručeně pomohou nejen v milostném, ale i v partnerském životě.

Mluvte spolu

Pokud má člověk pocit, že je něco špatně, měl by o tom se svým partnerem mluvit. Když se vás zeptá, zda je vše v pořádku, netvrďte mu, že bylo milování dobré. Řekněte mu na rovinu, že si přejete příště vydržet déle.

Promluvte si s partnerem o tom, co se vám líbí, a co naopak ne. Řekněte mu, jak se má zachovat, aby vaše vyvrcholení oddálil, protože se vám nelíbí, že je sice milování hezké, ale trvá opravdu krátce.

Každému se v posteli líbí něco jiného a je jasné, že i když je třeba večer s partnerem dokonalý, pokud pak milování skončí po pár minutách, nemusí to být úplně to, co si představujete. Navíc mluvení o problémech prohloubí vaše city a vzájemně vás více propojí.

Pomoci mohou některá jídla

V minulosti bylo už mnohokrát dokázáno, že některé potraviny mohou v milostném životě člověku pomoci. Některé mají vliv na to, jak člověk chutná, jiné zase na jeho výkon. Pokud potřebujete zvýšit výdrž, i pro vás se něco najde.

Jezte více kapsaicinu, který se nachází v chilli papričkách, sladké paprice a zázvoru. Kořeněná jídla tedy překvapivě vašemu milostnému životu mohou prospět, ačkoli byste to do nich třeba neřekli.

Nabijte se také draslíkem. Ten pomáhá udržovat buňky hydratované a podporuje metabolismus. Takže si příště v obchodě kupte nízkotučný jogurt a špenát a uvidíte, jak večer v posteli zaperlíte.

Vhodné je také zvýšit hladinu omega-3 v těle. Tyto mastné kyseliny pomáhají vyrovnat pohlavní hormony a najdete je v tuňákovi nebo jiných tučných rybách, lněném semínku a ve vlašských ořeších.

Řešte problémy s odborníkem

V případě, že žádný z předešlých tipů nezabral, nestyďte se říci si o pomoc. Sexuologové a psychologové jsou tu od toho, aby s vámi problém vyřešili. Není žádná ostuda, když se něco takového děje.

Svěřte se partnerovi a společně problém řešte. On jistě pochopí, že potřebujete něco víc než jenom kvalitu. Podpora partnera a některé potraviny jsou sice v mnoha případech řešením, ale někdy to nestačí.

Je důležité si uvědomit, že ani taková témata nejsou v dnešní společnosti tabu a že je lepší na rovinu přiznat, co se děje, než trpět a před partnerem se přetvařovat. Protože později by vás tyto skrývané emoce mohly dohnat.

Zdroj: healthline.com, promescent.com, prioritymensmedical.com
Autor: Shani Maiová

Související články