Žárlivost jako velké téma: Jak k ní dohnat svého bývalého v několika krocích

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
zarleni

Zdroj: Shutterstock

I když jste se rozešli, stále to v sobě nemáte uzavřené. Rozchod možná nebyl vaším nápadem a vy jste se stále nesmířili s tím, že už netvoříte pár. Vztahy dokážou být pořádně komplikované.

Každý z nás by si měl sáhnout do svědomí a upřímně sám sobě přiznat, kolikrát si přál, aby na něho bývalý partner žárlil. Možná v sobě dusíte pocity zrady a chcete, aby dotyčný litoval, že se s vámi rozešel. Jak v bývalém partnerovi vyvolat žárlivost?

Ukažte mu, o co přišel

Jedním ze způsobů, jak přimět bývalého partnera k žárlivosti, je dát mu jasně najevo, o co přišel. Pracujte na sobě, udržujte se v kondici a dbejte na upravený zevnějšek. Jistě pak nebudete mít nouzi o pozornost dalších mužů, což váš bývalý partner zaručeně nepřehlédne. A jelikož dobře víme, že jsou chlapi pořádně ješitní, nebude mu udělat dobře, když o vás bude zájem a on uvidí, co ztratil.

Dejte se dohromady s někým, koho bývalý nemusel

Jestliže chcete ve svém bývalém partnerovi vyvolat pocity žárlivosti, jednou z možností, jak toho můžete docílit, je dát se dohromady s někým, koho příliš nemusel. Chlapi mezi sebou často soupeří a vzájemně se vnímají jako konkurenci. Toho můžete využít ve svůj prospěch. Pokud existoval člověk, na kterého váš bývalý žárlil už v době, kdy jste ještě byli spolu, je právě on vaším ideálním cílem.

Chvalte před ním někoho jiného

Každý muž nese špatně, když před ním jeho bývalá partnerka vychvaluje jiného muže. Opět zde hraje hlavní roli jejich typická ješitnost. Pokud chcete v bývalém vyvolat žárlivost, schválně se před ním zmiňte o nějakém jiném muži. Můžete o něm říci, jak je úžasný, co umí, jak vás rozpaluje a podobně.
Randěte

Nejjednodušší způsob, jak v někom vyvolat žárlivost, je objevit se na veřejnosti po boku někoho jiného. I když máte po rozchodu, bez ohledu na to, jestli přišel z vaší strany, nebo ne, nemusíte sedět doma u televize. Jen bývalému předveďte, že jste otevření, a klidně se pochlubte fotkou z vašeho rande.

Omezte s ním kontakt

I když jste se třeba rozešli v dobrém, nemusíte bývalému odpovídat na jeho zprávy s bleskovou rychlostí. Klidně zastavte veškerý kontakt, neodpovídejte, nekomunikujte. Ticho může expartnera dohnat k šílenství, a to především krátce po rozchodu. Bude se totiž zajímat, co děláte, jestli vám chybí a jak váš rozchod zvládáte.

Když se potkáte, buďte milí

Když na sebe někde natrefíte, zapomeňte na otrávené kyselé obličeje. I když byste dotyčnému možná nejraději od plic řekli, co si myslíte, nedělejte to. Naopak nahoďte úsměv od ucha k uchu a buďte opravdu milí. Bývalý partner s největší pravděpodobností očekává, že budete po rozchodu zahořklí, ale takovou radost mu přece nemůžete udělat.

Zdroj: momjunction.com, wikihow.com
Autor: Karolína Nezbedová

Související články