Snažíte se upoutat muže svých snů? Buďte v jeho očích neodolatelná

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Svudnost flirt

Zdroj: Shutterstock

Padl vám do oka pohledný mužský a snažíte se ho upoutat? Zatímco některé ženy mají seznamování doslova v krvi a nedělá jim problém muže napřímo oslovit, jiné jsou nesmělejší a raději se spolehnou na osvědčené triky.

Chcete zaujmout muže? Pak se v jeho očích staňte neodolatelnou. Poradíme vám, co na chlapy funguje a jak zaručeně zabodujete.

Vezměte si na sebe červenou

Červená není jen barva lásky a vášně, ale také barva, která působí velmi sexy. Chcete-li působit sebevědomě, vezměte si na sebe něco červeného.

Rozhodně nic nezkazíte, když spojíte příjemné s užitečným a zkombinujete hned dvě silné zbraně – červenou barvu a šaty. Funguje to zaručeně.

Přetřete rty leskem

Mnohem více nežli rtěnka zaujmou ženské rty muže v případě, kdy se neodolatelně lesknou. Přetřít si je leskem je proto vaše eso v rukávu.

A pokud jde o rty, můžete vsadit i na červenou rtěnku. „Červené rty uchvátí muže v průměru na 7,3 sekundy,“ tvrdí today.com.

Pochlubte se křivkami

Muži nemají tak přísné oko jako ženy. Váš vysněný si proto určitě nevšimne, že máte o pět kilo navíc. Rozhodně ne.

Nebojte se proto „prodat“ to, co můžete nabídnout. Ukažte mu své křivky a rozhodně se za ně nestyďte. I kila se dají nosit s grácií a muži to dokážou ocenit.

Udržujte oční kontakt

Zní to jako klišé? Možná ano. Jenže oční kontakt dokáže divy a při seznamování prostě funguje. Ukažte mu, že se mu vydržíte dívat do očí a neucuknete hned poté, co se vaše pohledy střetnou.

Usmívejte se

Smích je opravdu nejlepší lék na všechno – včetně vašeho milostného života. Studie kanadské univerzity říká, že muže přitahují ženy, které se smějí jejich vtipům. „Každý chce partnera, který ho dokáže rozesmát,“ píše menshealth.com.

I když váš vysněný muž nebude oplývat kdovíjakým smyslem pro humor, ušetřete mu rozpaky a potěšte jej úsměvem od ucha k uchu. Ženské chichotání na muže funguje více nežli dobře.

Ukažte krk

Jednou z nejpřitažlivějších částí na ženském těle nejsou jen prsa nebo zadek, ale také krk a šíje. Divili byste se, co pohled na odhalený krk s muži dokáže.

Využijte toho ve svůj prospěch a vyčesejte si vlasy pěkně vysoko, ať dotyčnému poskytnete parádní výhled na váš krk a šíji.

Rozhoupejte boky

Houpavá, nebo chcete-li kolébavá chůze funguje na chlapy jako magnet. Když se kolem něj projdete a vaše boky se budou ladně kolébat, zaručeně si vás všimne.

Zdroj: today.com, menshealth.com
Autor: Karolína Nezbedová

Související články