Jaký typ bejvalky jste podle znamení zvěrokruhu

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
partnerka horoskop

Zdroj: Shutterstock

Možná na astrologii příliš nevěříte, ale rozhodně jste si už někdy přečetli svůj horoskop nebo charakteristiku podle znamení zvěrokruhu. Jak podle těchto charakteristik vnímáte a zpracováváte rozchody?

Spontánní Beran

Lídrem vztahu jste pravděpodobně byla vy a ke všemu jste se vždy stavěla spontánně a sebevědomě. Právě to bude vašemu protějšku hodně chybět. Pokud jste ta, se kterou se partner rozešel, budete dělat vše pro to, abyste na něj zapomněla. Rozhodně nebudete ztrácet čas a klidně se hned další den vydáte na rande.

Klidný a rozvážný Býk

Býci jsou ve vztahu spolehliví a stabilní. K rozchodu vždy přistupují logicky, a proto není výjimkou, že se svými ex zůstávají přáteli. Těm pak nejvíce chybí právě logika a rozvážnost, se kterou Býci často vyberou nejlepší restaurace, divadla a filmy.

Nestálí Blíženci

Pro toto znamení je typická právě dualita povahy a velké charisma. I rozchody tedy mohou být velmi bouřlivé, obzvlášť když partner nebyl schopen zvládnout obě stránky vaší povahy. Je to ale velké dobrodružství, a právě tato nebojácnost a aktivita bude partnerovi chybět.

Pečovatel Rak

Raci ve většině případů berou rozchody velmi negativně a na bývalého partnera se snaží zapomenout. Byli to právě oni, kdo o vztah a také svůj protějšek více pečoval, což bude expartner velmi brzo postrádat.

Lev nad věcí

Síla je to, co je pro Lvy nejtypičtější. Do vztahu vloží veškerou svou energii, rozchod je pro ně proto velkým zklamáním a můžou se cítit uraženě. Svou naštvanost se ale vždy snaží dobře maskovat a působit naprosto nad věcí. Síly na to mají dost. Právě ta bude partnerovi chybět.

Citlivá Panna

Ačkoliv už vztah skončil, Panny se budou snažit ve všem hledat větší význam. Systematičnost a pečlivě naplánovaný harmonogram je pro Panny typický a ve vztahu tím partnerům vše usnadňují. Rozchod je pro ně bolestný a trvá déle, než jej přijmou.

Nerozhodné Váhy

Naprosto nekonfliktní povaha Váhy vede často k tomu, že ve vztahu s partnerem vázne i přes oboustrannou hořkost. Jakmile ale k rozchodu přece jen dojde, bývalému partnerovi bude chybět smysl pro humor.

Obávaný Štír

Komplikovaná povaha tohoto znamení vede k tomu, že ani rozchod není jednoduchý. Ačkoliv možná expartner unikne jeho hněvu, stejně budou Štíři neustále své bývalé partnery sledovat. Horkokrevnost a vášeň však bude expartner hodně postrádat.

Navrátilec Střelec

Zábavná a přátelská povaha Střelce často vede k velmi nahnutému přátelství s expartnery. Těm bude právě nespoutanost a legrace chybět. Zároveň je však velmi tenká hranice pro návrat. Signál Střelec jako první nevydá, ale rozhodně ho bez problémů zaregistruje.

Kozoroh nad věcí

Nově nabytou svobodu vnímá pozitivně a těší se na další dobrodružství. Truchlení je mu cizí a punc příslušnosti k vyšším sférám bude bývalému partnerovi chybět. Právě Kozoroh totiž vždy umí zajistit nejvyšší standart.

Svéhlavý Vodnář

Nemá problém jít kdykoliv proti proudu a umí k tomu strhnout i partnera, kterému tato nebojácnost bude chybět. Po rozchodu však zbytečně nedává najevo stesk, ve vztahu se totiž mohl cítit stísněně a chyběla mu nezávislost, kterou si pak užívá.

Soucitné Ryby

Sobectví je jim naprosto cizí a ve vztahu vždy velmi dřou. Pracovitost, důvěru a romantiku pak bývalí partneři nejvíce postrádají. Ryby s nimi ale mají soucit a jsou velmi laskavé a přátelské i po rozchodu.
Tak co, sedí na vás charakteristika podle znamení?

Autor: Karolína Ondrušková

Související články