Září: S inspirací Orákula duše zvířat

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Hned zkraje si řekneme, že jsou to karty, se kterými je příjemné (a dle autorky i nutné) se pomalu seznamovat. Cítit se, nacítit se. A co se také vyplatí, informace od nich NEKONZUMOVAT. Ale opravdu si to, co vám karty vyloží, nechat pár dní ustát. Žijte s tím, mějte to na paměti, vezměte jejich sdělení jako vzácné povídání. Tím více, že často nás nejvíc obohatí výklady na více karet, které jsou dialogem mezi vnitřní moudrostí podporovanou archetypy zvířat a námi samotnými. Neříkají „ano“, nebo „ne“, ale povídají si s vámi.

Zkusíme si to na malém příkladu. Čím bude důležité září?

orákulum III

orákulum III

orákulum

orákulum

PŘÍKLAD: Jak nejlépe projít zářím?

Vosa (Někdy od života dostáváme žihadla) a Sova (Teď vidíš jasně).

Proti sobě tedy máme nepříjemné životní okamžiky. Nebo vzpomínkami na ně? Dořešováním těchto okamžiků?

„…Možná, že za oponou se tajně spikli Duch s Duchem vosy, aby vám zajistili něco hodnotného…. Dnešní píchnutí může bolet, ale za rohem vás čeká něco lepšího. Zklamání může vést k něčemu lepšímu.“

A pár slov o vzteku, který v sobě držíme, o falešné víře, že něco mít nemůžeme. Au au… tak tohle žihadlo šlo do živého.

A Sova… „Jste přecitlivělí z přemíry informací? Proti ohromující stimulaci platí návrat do ticha sebe samého.“ A pak uvidíme sami sebe a  v tom klidu uvidíme sami sebe, vztahy, práci i smysl života, jasně.

Tak to bych řekla, že odpovídá. Tak zkusíte si to s Orákulem duše zvířat také?

S Orákulem duše zvířat získáte magický pocit sounáležitosti se zvířecí duší, která může být prezentována jako sebevíc jednoduchá a přírodní, tak bych mnoho nedala za to, že v často je hlubší a moudřejší než ta lidská. Kdoví. Ale ten pocit spojení s vlastnostmi zvířat, s jejich pohledem na svět, byť jejich život může být jen prezentací těchto vlastností pro lidské pochopení – ten stojí za to. A v něm můžete nacházet pevné základy pro svůj vlastní život.

Vydalo nakladatelství Synergie, https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/andele-tarot-vesteni/vykladaci-karty/000491_orakulum-duse-zvirat.php

Související články