Bernadette von Dreien: Christina, vize dobra

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Milé ženy, dámy, maminky a dcery…Chcete být připraveni na časy, které přijdou? Má-li být budoucnost dobrá, musí se dobro probudit v jednotlivcích, to je zákonitost, která sice těžko, ale nakonec mne přesvědčila o své pravdivosti. Ono se stačí podívat na své vlastní zkušenosti. Jsme-li mezi dobrými lidmi, je nám dobře a vše se daří. A je-li to naopak, je to špatně. Rozvrácené pracovní kolektivy, vztahy, rodiny, přátelství – co si budeme povídat, často by se to dalo shrnout jednou větou „ono by to bylo fajn, ale on stačí jeden rýpal/zlý člověk/sobec/rozvraceč – dosaďte si své, a rozhází všechno kolem…“ To je svatá pravda.

A proto už se na knihy od Bernadette von Dreien dívám i tímto úhlem pohledu. Ono to není o tom, že „nojo, tak ale je mi to nic platné, protože lidi kolem jsou zlí…“, ale o tom nechat okolí chvíli být a zkusit se od něj odpojit. Začít u sebe. I když se pak nejspíš stane, že budete sami jediní na ostrůvku naděje v moři beznaděje. Já věřím, že nadějní lidé se  začnou přitahovat a čím víc jich bude, tím lépe. Tím světleji a lidštěji tu bude.

IMG 20210315 104008

IMG 20210315 104008

 Co v knize najdeme?

Znáte-li už první knihu o Christině (kniha první), pak řeknu jen, že se tu dozvíme ještě něco z jejího mládí a jinak stále podobné téma s tím rozdílem, že se tu více zaměřujeme na praxi, na to, jak vnímatelně  změnit svůj pohled na svět, aby se i kolem nás začaly věci měnit. Jak být trpělivý, jak nemarnit svou energii tam, kde je na prosto zbytečně investovaná.

Dozvíme se tu ale také mnohé zajímavosti:

  • Christininy inkarnace, jak je to s dušemi, jak s předtuchami
  • Dozvíme se o různých bytostech mezi námi, okolo nás, (duhové bytosti, kulovité bytosti)
  • Jak se rozvíjí budoucnost, dimenze a kam se vlastně galaxie řítí?
  • Rozebírá se tu velmi podrobně téma Atlantidy
  • Mýty o Zemi a existence dalších světů?

Asi tušíte, co si pod tím vším představit, jen dodám, že všechno je vysvětleno velmi čtivě, zajímavě a někdy se mi i stalo, že Christina v naprosto nesouvisejícím tématu v knize odpověděla na něco, co jsem zrovna sama řešila. Zákony života jsou prostě stále stejné a navíc, synchronicita, že? I o té se tu dočtete, o lidstvu jako takovém a samozřejmě o tom, co udělat, aby nám tu bylo lépe.

Země je lidskou duši těžký úkol, ale nejsme tu proto, abychom se navzájem trápili.

Bernadette von Dreien, občanským jménem Meier, se narodila a žije ve švýcarském Toggenburgu. Je bývalou vrcholovou reprezentantkou v lehké atletice. V současnosti působí jako přírodní léčitelka. Je vystudovanou lékařskou asistentkou a v letech 2013 – 2017 studovala přírodní léčitelství se zaměřením na tradiční evropské přírodní léčitelství. V současné době žije se svou dcerou Christinou a synem Mariem v obci Dreien ve švýcarském kantonu Sankt Gallen.

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2020, www.anch-books.eu

Související články